20 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги населенню » Профнавчання

Презентували послуги з професійного навчання
 
03.01.2018  |  Кам'янець-Подільський РЦЗ версія для друку
Презентували послуги з професійного навчання

Фахівці  Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості провели  профорієнтаційнийцій семінар на тему - «Оволодій новою професією». Мета -  формування  у безробітних мотива­ції до праці та поінформованості  про проходження професійного навчання за направленням служби зайнятості.

Участь у проведені семінару взяли 20 безробітних, які мають середній рівень освіти та виявили бажання отримати більше інформації щодо  професійного  навчання.

Фахівці центру зайнятості розповіли про послуги служби зайнятості, ринок праці району та професії, які актуальні на теперішній час. 

Учасників семінару зацікавило проходження  навчання у Хмельницькому обласному навчально - курсовому комбінаті. Можливість навчатися наближено до місця проживання; стислі терміни навчання; фінансова підтримка слухачів під час навчання - компенсування витрат на проїзд до навчально- курсового комбінату, виплата матеріальної допомоги згідно з чинним законодавством, повне забезпечення усіма необхідними матеріалами; використання у навчальному процесі новітніх технологій, що дають можливість підвищити рівень засвоєння матеріалу; максимальне врахування вимог роботодавців.

Саме тому,  враховуючи потреби сільськогосподарських підприємств району,  Кам’янець-Подільським РЦЗ у  грудні 2017 року було організовано професійне навчання для 10 безробітних осіб за професією -  «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії - А1».

Потрібно сказати, що партнерами центру зайнятості у проведенні такої роботи є -  ПП «Аграрна компанія 2004», СТзОВ «ЗОРЯ», ПП «ЮВІТ АГРО», ТЗОВ ВКФ «АГРО-ЕКО ХХІ», СТзОВ»ГАРАНТ».

 Маємо надію на подальшу співпрацю центру зайнятості з роботодавцями району щодо потреб у певних професіях на сучасному ринку праці