19 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук

Головна » Послуги роботодавцям » Результати співпраці

Семінар для роботодавців
 
11.01.2018  |  Шепетівський МРЦЗ версія для друку
Семінар для роботодавців

                                                  

 

В Шепетівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар «Встановлення квоти у розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників відповідно до Закону України «Про зайнятість населення ( в тому числі з числа осіб з інвалідністю)» на який були запрошені представники роботодавців.

Під час семінару заступник директора центру зайнятості Тамара Каштан розповіла про переваги співпраці з центром зайнятості роботодавців, які є клієнтами служби зайнятості та про послуги, якими можуть скористатися при зверненні до служби зайнятості. 

Ольга Пасічник – начальник відділу взаємодії з роботодавцями ознайомила з порядком подання «Інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню», термінах її подачі до центру зайнятості. Особлива увагу приділяла питанню щодо надання компенсації єдиного соціального внеску на створення додаткового робочого місця для працевлаштування безробітних, що зацікавило присутніх на заході роботодавців.

Володимир Дудченко начальник відділу активної підтримки безробітних розповів про можливість підбору персоналу шляхом профдіагностичного обстеження та профвідбору про підготовку кадрів на замовлення роботодавців.

По закінченню семінару учасники обмінялись враженнями від участі у семінарі та висловили вдячність фахівцям Шепетівського міськрайонного центру зайнятості  за змістовний семінар.