21 листопада 2017
На головну Відгуки про роботу центрів зайнятості (анкета) Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Ти маєш знати більше!
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Громадські роботи: заробіток для людей та користь громаді
 
13.09.2017  |  А.Ярощук, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Компаніївського районного центру зайнятості версія для друку
Громадські роботи: заробіток для людей та користь громаді

У Компаніївському районі організація громадських та інших робіт тимчасового характеру є однією з дієвих форм активної підтримки безробітних. З початку року до таких робіт залучено 145 місцевих мешканців. Під час проведення зазначених робіт безробітні громадяни виконували роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, обрізки кущів та сухостою, упорядкування зон відпочинку, вулиць та придорожніх смуг; упорядковували місця меморіального поховання та пам’ятники загиблим воїнам; виконували різні роботи тимчасового характеру на підприємствах району.

Враховуючи те, що користь від організації громадських та інших робіт тимчасового характеру є очевидною, служба зайнятості й надалі продовжуватиме співпрацювати у цьому напрямку з усіма зацікавленими сторонами соціального партнерства.

З цією метою районним центром зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій для Компаніївської селищної, Червоновершківської, Сасівської, Губівської, Першотравенської та Петрівської сільських рад. Під час його проведення присутні отримали інформацію про порядок організації зазначених робіт, їх види, джерела фінансування, умови оплати праці. Фахівці районного центру зайнятості розповіли присутнім, що залучення до громадських та інших тимчасових робіт – суспільно корисна ініціатива, вигідна і безробітному, і суспільству. Це найбільш доступний шлях тимчасового вирішення проблеми безробіття. Водночас це можливість встановити нові контакти, завдяки яким працівник зможе знайти постійну роботу.

У результаті міні-ярмарку вакансій 9 осіб виявили бажання взяти участь у роботах з благоустрою територій.