21 листопада 2017
На головну Відгуки про роботу центрів зайнятості (анкета) Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Ти маєш знати більше!
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Обираємо професійне майбутнє разом
 
14.09.2017  |  Я.Квас, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості версія для друку
Обираємо професійне майбутнє разом

Професійне самовизначення  процес нелегкий, тому служба зайнятості допомагає молодим людям зорієнтуватися у широкому колі професій, оцінити свої здібності та зробити вибір професійного майбутнього.

Днями Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості у загальноосвітніх навчальних закладах сіл Карлівка і Назарівка були проведені профорієнтаційні уроки.

Учні отримали інформацію про стан сучасного ринку праці, ознайомились із основними правилами вибору професійної діяльності, з вимогами до майбутнього фахівця, а також змогли переглянути відеоролики профорієнтаційного спрямування, в яких йдеться про важливість обрання своєї майбутньої професії для школярів.

Фахівці міськрайонного центра зайнятості запропонували школярам пройти тестування за міжнародною тестовою методикою «Magellano Університет» на безкоштовному профорієнтаційному порталі «Моя кар’єра», що допомагають визначити оптимальну сферу діяльності, рейтинг власних інтересів, наявність якостей, необхідних для тієї чи іншої професії.