16 сiчня 2018
На головну Відгуки про роботу центрів зайнятості (анкета) Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Ти маєш знати більше!
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Запроваджуємо інновації: у Голованівську надають послуги за підходом "кейс-менеджмент"
 
12.01.2018  |  Н. Лісніченко, провідний фахівець з питань зайнятості Голованівського районного центру зайнятості версія для друку
Запроваджуємо інновації: у Голованівську надають послуги за підходом "кейс-менеджмент"

У Голованівському районному центрі зайнятості, з 1 січня поточного року, запроваджено у роботу процедуру профілювання зареєстрованих безробітних та соціального супроводу за підходом кейс-менеджмент.

Фахівцями відділу надання соціальних послуг під час профілювання проводиться  анкетування, визначається наявний потенціал та рівень мотивації до праці кожного клієнта служби зайнятості, який отримав статус безробітного. Так, за 5 днів роботи проведено профілювання 28 особам з числа безробітних.

У рамках проведення  процедури профілювання зареєстрованих безробітних та соціального супроводу за підходом кейс-менеджмент, районним центром зайнятості укладено угоди про співпрацю з соціальними партнерами, зокрема з Управлінням соціального захисту Голованівської районної державної адміністрації, районним військовим комісаріатом та районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щодо здійснення узгодженої спільної діяльності з питань надання комплексу соціальних послуг вразливих, на ринку праці, категоріям населення з метою їх працевлаштування та підтримки на робочому місці шляхом проведення соціального супроводу під час та після їх працевлаштування.