16 сiчня 2018
На головну Відгуки про роботу центрів зайнятості (анкета) Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Ти маєш знати більше!
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

На Гайворонщині обговорили необхідність тісної співпраці сільської громади та центру зайнятості
 
12.01.2018  |  Н. Орлик, провідний фахівець з питань зайнятості Гайворонського районного центру зайнятості версія для друку
На Гайворонщині обговорили необхідність тісної співпраці сільської громади та центру зайнятості

Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру залишається одним із важливих заходів активної політики зайнятості у Гайворонському районі. Створення тимчасових робочих місць сприяє пом’якшенню ситуації на  ринку праці, а для багатьох із тих людей, які шукають роботу, є вагомим джерелом наповнення сімейного бюджету. Для організації таких робіт районний центр зайнятості плідно співпрацює з місцевими органами влади та самоврядування, роботодавцями.

Тож учора, 11 січня, у Долинівській сільській раді Гайворонського району, під час ділової зустрічі, основним було питання організації громадських робіт. Голова сільської ради Тетяна Гребінна, у своєму вступному слові, звернула увагу на необхідність тісної співпраці сільської громади та центру зайнятості у даному напрямку.

Крім того, спеціалісти центру зайнятості проінформували  жителів та роботодавців щодо послуг та можливостей служби зайнятості, надали інформацію стосовно законодавства, ринку праці регіону, можливостей служби зайнятості в питаннях працевлаштування, професійного навчання за кошти Фонду загальнообов’язкового страхування на випадок безробіття та за направленням служби зайнятості, започаткування власної справи шляхом отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю, перелік інформації та звітності, яку надає роботодавець до районного центру зайнятості та ін.

Учасники заходу отримали вичерпну інформацію про напрями діяльності державної служби зайнятості, перспективи працевлаштування та новітні методи пошуку роботи.