16 сiчня 2018
На головну Відгуки про роботу центрів зайнятості (анкета) Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Ти маєш знати більше!
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

У Петровому безробітних громадян знайомили з основами протидії торгівлі людьми
 
12.01.2018  |  Т. Біденко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Петрівського районного центру зайнятості версія для друку
У Петровому безробітних громадян знайомили з основами протидії торгівлі людьми

У Петровому  безробітних громадян  знайомили із організаційно-правовими засадами державної політики у напрямку протидії торгівлі людьми та  перевагами легального працевлаштування.

Днями у Петрівському районному центрі зайнятості було проведено черговий профінформаційний семінар на тему: «Легальна зайнятість». До проведення заходу запрошений заступник начальника відділу «Петрівського бюро правової допомоги» Олександрійського МЦ БВПД Юрій Турбаєвський.

Змістовим наповненням даного заходу стало ознайомлення безробітних громадян з організаційно-правовими засадами державної політики у напрямку протидії торгівлі людьми, розкриття переваг легального працевлаштування, визначення негативних наслідків торгівлі людьми на динаміку розвитку соціуму тощо.

На початку семінару присутні отримали чимало корисної інформації стосовно специфіки місцевого ринку праці й послуг, які служба зайнятості надає клієнтам.

Ю. Турбаєвський поінформував присутніх про створення та діяльність в районі центру надання вторинної правової допомоги. Наголосив на основних завданнях та функціях бюро правової допомоги, його ролі у забезпеченні захисту прав та свобод соціально незахищених верств населення, акцентував увагу присутніх   на порядок звернення громадян до бюро задля отримання такої допомоги.

«Існує певна система заходів, спрямованих на виявлення та усунення причин і умов, що призводять до торгівлі людьми. Також створений дієвий механізм правового захисту громадян, які перебувають за кордоном та підтримки організацій і установ, які здійснюють підтримку громадян України за кордоном», – зазначив Ю. Турбаєвський.

Учасники семінару разом розкривали переваги легального працевлаштування, аналізували негативні наслідки  без оформлення  трудових відносин.

 «Будьте обачні та обережні, приймаючи рішення на користь заробітчанства за кордоном, – зауважила,  на завершення заходу, Тетяна Біденко, провідний фахівець з питань зайнятості районного центру зайнятості.  не забувайте про загрозу втрати не лише здоров’я, а й життя, дорогих та близьких людей. Тому проаналізуйте всі можливості працевлаштування в Україні. Надійним помічником і порадником у цьому є державна служба зайнятості».