24 листопада 2017
На головну Відгуки про роботу центрів зайнятості (анкета) Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Ти маєш знати більше!
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

На ярмарок за роботою
 
11.01.2017  |  Л. Шевченко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Світловодського міськрайонного центру зайнятості версія для друку
На ярмарок за роботою

10 січня 2017 року у приміщенні Світловодського міськрайонного центру зайнятості, з метою оперативного укомплектування вільних робочих місць на СП з іноземними інвестиціями у формі ТОВ «Плайтех», відбувся міні-ярмарок вакансій.

У рамках заходу представники роботодавця ознайомили шукачів роботи зі специфікою діяльності зазначеного підприємства, умовами та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники.

Змістовим елементом заходу стало функціонування консультпунктів, де всі охочі мали змогу отримати роз'яснення щодо основних аспектів чинного трудового законодавства, а також юридичних та інших питань, пов'язаних з працевлаштуванням.

За результатами заходу двом особам було видано направлення на працевлаштування, сім осіб дали згоду на співбесіду з керівником безпосередньо на підприємстві.

Всього захід відвідало близько 20 осіб.