25 листопада 2017
На головну Відгуки про роботу центрів зайнятості (анкета) Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Ти маєш знати більше!
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Через міні-ярмарок вакансій - на роботу
 
11.01.2017  |  В. Бокало, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новоукраїнського районного центру зайнятості версія для друку
Через міні-ярмарок вакансій - на роботу

Однією з ефективних форм співпраці служби зайнятості з роботодавцями в напрямку оперативного задоволення кадрових потреб є проведення міні-ярмарків вакансій.

Так, у Новоукраїнському районному центрі зайнятості на замовлення відділу культури районної державної адміністрації нещодавно відбувся міні-ярмарок вакансій, учасниками якого стали 7 осіб з числа безробітних.

У рамках заходу представники роботодавця поінформували шукачів роботи про наявні вакансії. Зокрема зазначалося, що районний краєзнавчий музей потребує два  методиста з краєзнавства.

Також обумовлено й  вимоги роботодавця до працівників, а саме йшлося про те, що діяльність зазначених фахівців буде пов'язана зі збором, накопиченням і популяризацією історичних  відомостей про певну територію з різних точок зору: географії, геології, метеорології, рослинного і тваринного світу, населення, господарства, історії, культури тощо. Крім того, ця робота пов'язана з наданням методичної допомоги працівникам селищних, сільських будинків культури у напрямку організації роботи з краєзнавства.  

Крім того, з претендентами на заявлені вакансії були проведені індивідуальні співбесіди з метою визначення їхніх професійних якостей, за результатами яких 2 особи отримали направлення на працевлаштування.

На завершення заходу учасникам міні-ярмарку вакансій запропоновано за допомогою фахівців районного центру зайнятості записати відеорезюме, завдяки якому шукачі роботи мають  можливість підвищити свої шанси працевлаштуватися в умовах сучасного ринку праці. Цією інформацією зацікавились три особи, вони висловили бажання записати пробні відеоролики.