15 грудня 2017
На головну Відгуки про роботу центрів зайнятості (анкета) Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Ти маєш знати більше!
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр » Новини

Серед питань - співпраця з роботодавцями
 
13.09.2017  |  Б.Стоян, заступник директора обласного центру зайнятості версія для друку
Серед питань - співпраця з роботодавцями

Кіровоградським обласним відділенням Спілки підприємців, малих, середніх та приватизованих підприємств України для її членів проведено інформаційний семінар. На запрошення керівника відділення Олександра Барно в роботі семінару взяли участь завідувач сектору Державної регуляторної служби України в області Наталія Онищенко та заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

Представником обласного центру зайнятості для учасників семінару висвітлені питання співпраці державної служби зайнятості з роботодавцями з питань добору працівників, додержання норм законодавства про зайнятість населення щодо інформування про вивільнення працівників, працевлаштування громадян квотних категорій. Особлива увага була приділена питанням застосування роботодавцями іноземної робочої сили, у тому числі нормам Закону України від 23.05.2017 № 2058-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій», яким внесено суттєві зміни до Закону України «Про зайнятість населення» та який набирає чинності з 27 вересня 2017 року. Також учасники поінформовані про можливість користування Інтернет-ресурсами державної служби зайнятості, запропоновано приєднатись до відкритої групи «Електронний кадровий клуб Кіровоградського обласного центру зайнятості» у соціальній мережі Facebook.

Представником регуляторної служби, серед іншого, висвітлені питання проведення перевірок додержання законодавства про працю і зайнятість органами Держпраці та місцевого самоврядування. Зазначене питання викликало жваве обговорення серед учасників семінару.