18 сiчня 2018
На головну Відгуки про роботу центрів зайнятості (анкета) Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Ти маєш знати більше!
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Послуги населенню

Вибір професії

Оберемо спільно професійне майбутнє

Профорієнтація - постійно діюча система допомоги громадянам у виборі професії дозволяє найбільш повно узгодити інтереси і можливості людини з потребами суспільства »

Профорієнтаційний термінал - надійний партнер школяра у виборі подальшої професійної долі

Профорієнтаційний термінал - це своєрідний молодіжний профорієнтаційний Інтернет-портал. Його матеріали розраховані на учнів, батьків та педагогічних працівників. Для кожної групи користувачів інформація відрізняється за формою подачі та обсягами »

Вибір професії - задача з багатьма невідомими: олександрійські школярі навчались обирати ідеальну професію
18.12.2017

Днями, на базі Олександрійського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 19" спільно з Олександрійським міськрайонним центром зайнятості, відбувся відкритий урок з основ здоров'я на тему "Вибір професії - задача з багатьма невідомими" »

Професійні горизонти: у Кропивницькому підбили підсумки Місячник профорієнтації молоді
14.12.2017

З метою сприяння усвідомленому вибору молодими людьми майбутньої професії, затребуваної на регіональному ринку праці та формування у них стійкої мотивації до набуття навичок, необхідних для працевлаштування Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості проводився Місячник профорієнтації молоді "Професійні горизонти" »

У Петровому школярі змагались за звання "Кращого знавця світу професій"
14.12.2017

Нещодавно було проведено брейн-ринг "У світі професій" для школярів Петрівщини. Слід зазначити, що такі турніри подобаються учням, тому що передбачають командну інтелектуальну гру, в якій гравці знаходяться в рівних умовах »

У Голованівську майбутні спеціалісти технічних професій вчились складати резюме
13.12.2017

Нещодавно фахівцями центру зайнятості, для студентів Голованівського професійно-технічного училища № 38, був проведений семінар "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме" »

Профорієнтаційний проект "Стань студентом на один день" продовжує набирати обертів
11.12.2017

У Кропивницькому продовжує свою діяльність профорієнтаційний проект "Стань студентом на один день", у рамках реалізації якого учнівська молодь має можливість відчути себе студентами, дізнатися про студентське життя ставши один день "студентами" »

Старшокласники Кропивниччини дізнавались секрети студентського життя
07.12.2017

Для того, щоб учні змогли відчути себе студентами тадізнатися про студентське життя, обласний центр зайнятості за підтримки управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА продовжує реалізацію профорієнтаційного проекту "Стань студентом на один день" »

Майбутні абітурієнти Олександрії вчились обирати ідеальну професію
05.12.2017

Для учнів Олександрійського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 16, у рамках місячника профорієнтації молоді "Професійні горизонти", було проведено профорієнтаційний урок на тему "Майбутня професія і як її обрати?" »

Школярі Голованівщини вивчали шляхи оволодіння професією
30.11.2017

Нещодавно, у рамках проведення місячника молоді "Професійні горизонти", провідні фахівці Голованівського районного центру зайнятості завітали до НВК "Перегонівська ЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »