18 сiчня 2018
На головну Відгуки про роботу центрів зайнятості (анкета) Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Ти маєш знати більше!
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук
Головна » Прес-центр

Огляд ЗМІ

Суспільне допоможе із пошуком роботи працівникам, котрі потрапили під скорочення
17.01.2018

ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" та Державна служба зайнятості України домовились про співпрацю для якнайшвидшого працевлаштування людей, котрі вивільняються внаслідок скорочення штату компанії. Про це повідомили в прес-службі НСТУ »

Завдання влади у соцсфері окреслили на нараді в ОДА
16.01.2018

Заступник голови–керівник апарату облдержадміністрації Світлана Лобанова під час наради з керівниками райдержадміністрацій, районних рад, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад та представниками обласного, районних та міських військкоматів звернула увагу на пріоритетних завданнях місцевої влади у соціальній сфері »

Павло Розенко: У 2018 році соцстандарти зростатимуть вищими темпами, ніж інфляція
10.01.2018

Одним із пріоритетних завдань Державного бюджету на 2018 рік є забезпечення зростання соціальних стандартів вищими темпами, ніж інфляція. Про це в інтерв'ю "5 каналу" заявив Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко »

У Кабміні назвали професії загальнодержавного значення
04.01.2018

Кабінет міністрів розширить список найбільш затребуваних професій на ринку. Про це заявив віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко »

Державна служба зайнятості провела нараду за підсумками діяльності протягом 2017 року
27.12.2017

Учора, 26 грудня, в Києві відбулася підсумкова нарада державної служби зайнятості під головуванням в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерія Ярошенка "Про підведення підсумків діяльності за 11 місяців 2017 року та визначення пріоритетних напрямків реформування державної служби зайнятості" »

Правління Фонду прийняло рішення про підвищення мінімальної допомоги по безробіттю для застрахованих осіб
19.12.2017

15 грудня 2017 року відбулося чергове засідання правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, під час якого було прийнято рішення про підвищення мінімальної допомоги по безробіттю для застрахованих осіб з 1 січня 2018 року до 1440 грн »

Новації проекту Трудового кодексу
19.12.2017

Уже найближчим часом планується розгляд Парламентом нового Трудового кодексу, який є і прогресивним, і суперечливим водночас »

У Службі зайнятості запрацювала єдина "гаряча лінія"
14.12.2017

Сьогодні, 14 грудня, по всій Україні розпочала роботу "гаряча лінія" державної служби зайнятості. Відтепер всі питання стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації, можна отримати за єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66 »

У Новомиргородському районі планують побудувати завод з виробництва біогазу з відходів
13.12.2017

"Агроспецсервіс" починає будівництво заводу з виробництва біогазу і селищі Капітанівка Новомиргородського району Кіровоградської області »

На Кіровоградщині побудували "кукурудзяний" елеватор
11.12.2017

Фермерське господарство Валентини Крамар у селі Кам’янече Кіровоградської області побудувало певною мірою унікальний елеватор, призначений для доробки і зберігання лише однієї зернової культури — кукурудзи »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »