17 серпня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Карта сайту Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Це важливо!
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню! У центрах зайнятості Вам допоможуть:
·знайти роботу - тимчасову або постійну;
·взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;
·пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;
·отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття »
Анонси
Заходи, що заплановані в районних центрах зайнятості м. Києва в період з 14 по 18 серпня 2017 року
Семінар "Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії"; Інформаційний семінар "Як розпочати свій бізнес"; Презентація роботодавця; Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці; Семінар з гендерних питань »
Графік проведення семінарів для роботодавців на серпень 2017 року
Правові та організаційні засади Закону України "Про зайнятість населення", у тому числі, щодо працевлаштування осіб з особливими потребами та внутрішньо переміщених осіб. Практичні питання застосування Закону; організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, у тому числі, для інвалідів та внутрішньо переміщених осіб. Скористайтеся шансом раціонально розподілити власні кошти та використати підтримку держави »
Новини
В Дніпровському РЦЗ відбувся Семінар "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці"
15.08.2017
До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми 15 серпня 2017 року в Дніпровському районному центрі зайнятості відбувся Семінар "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці" за участю працівників Лівобережного об"єднаного управління Пенсійного Фонду України в м. Києві (Дніпровський район) та Першого Київського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Захід проведено з метою підвищення рівня поінформованості безробітних про проблему торгівлі людьми та привернення уваги до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від торгівлі людьми, а також вміння виявити ситуації торгівлі людьми для своєчасної протидії »
Міні-ярмарок вакансій
15.08.2017
АТ"Ощадбанк"- це багаторічний досвід роботи та сформований високий рівень довіри до клієнтів, тому 15 серпня 2017 року для оперативного та якісного задоволення потреб у підборі кадрів Оболонським районним центром зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій. Такий захід став гарною нагодою для безробітних громадян поспілкуватися безпосередньо з роботодавцем, отримати відповіді на запитання, які їх цікавлять. АТ"Ощадбанк" запрошує на роботу: економіст 1 категорії; контролер-касир; провідний економіст;завідуючий касою »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
До уваги осіб, які мають право навчатися за направленням Фонду соціального захисту інвалідів
У рамках дії Меморандуму про співробітництво та взаємодію між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Київським міським відділенням Фонду соціального захисту інвалідів (далі Фонд) Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України здійснює прийом на навчання осіб з інвалідністю за направленням Фонду (для осіб, які потребують спеціальних умов навчання та проживання умови не створені) »
Корисно шукачам роботи
Відеорезюме - інноваційний спосіб успішного працевлаштування
Характерною ознакою сучасного ринку праці є те, що реальних вакансій набагато менше, ніж претендентів, які потребують працевлаштування. Традиційно пошук роботи починається з написання та відправки резюме роботодавцю. Проте в умовах сьогодення, постійного зростання темпів розвитку технологій, змінюються і вимоги до шукачів роботи, тому велику популярність набирають онлайн-співбесіди та відеорезюме »
Переваги служби за контрактом!
Права, пільги, соціальні гарантії та норми забезпечення для військовослужбовців ЗСУ та членів їхніх сімей
Основні права, пільги та соціальні гарантії передбачені для військовослужбовців військової служби за контрактом відповідно до таких норм законодавства України »
Вакансії підприємств
Вакансії підприємств м. Києва станом на 8 серпня 2017 року
10.08.2017
Слюсар-сантехнік, оператор котельні, слюсар з ремонту автомобілів, секретар керівника (організації, підприємства, установи), інженер з ектно-кошторисної роботи, технолог, майстер виробництва, апаратник знесолювання води, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, тесляр »
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Електронна черга
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Демобілізованим учасникам АТО
Державна служба зайнятості готова Вам допомогти!  »
"Гаряча" лінія
Інформаційно-консультаційна телефонна лінія столичної служби зайнятості! Зателефонуй за номером (044) 245-17-17  »
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"
Соціальні послуги населенню
19.07.2017
Соціальні послуги роботодавцям
16.08.2017
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Опитування
Яка інформація вас найбільше цікавить на сайті Київського міського центру зайнятості?
послуги щодо працевлаштування;
безкоштовне професійне навчання;
як відкрити власну справу;
отримання допомоги по безробіттю;
пошук кваліфікованих працівників;
інформація для учасників АТО та переселенців;
законодавство у сфері зайнятості;
новини служби зайнятості;
статистична інформація;
інше.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати