22 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Карта сайту Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Консультаційний центр » Список тем консультацій » Перегляд консультації

Підбір підходящої роботи
Від кого: Юдина Виктория Анатольевна
Дата/час: 06.10.2010 16:41
Текст питання:

Добрый день.Помогите,пожалуйста,с работой на дому,так как работать вне дома я пока не могу.После перенесенного стресса получила болезнь невроз и его последствия- агорафобию(если-бы кто-то раньше сказал,что такое бывает,то не поверила бы). На улицу без сопровождения не выхожу,а если и выхожу,то на 1 метр от дома(боюсь приступа).В связи со сложившимися обстоятельствами работать в дали от дома пока не получается.Врачи говорят,что выход из болезни долгий(может год,а может больше,так как болезнь запущена,сначала лечили не то,что надо).Имею несовершеннолетнюю дочь,муж ушел.Мне помогают родители пенсионеры,но денег с трудом хватает на питание.Очень большая задолженность по кварплате.Таких как я много,сама убедилась,но что же делать если некому помочь.Спасибо за ответ.

Відповідь:
Консультант: Відділ організації надання послуг роботодавцям КМЦЗ
Дата/час: 14.10.2010 15:49
Текст відповідi:

Шановна Вікторіє Анатолівно!
На Ваш запит інформуємо.
Для отримання консультаційних послуг з питань зайнятості та пошуку роботи в м. Києві Ви можете звернутися до районного центру зайнятості, де Вас ознайомлять з усіма послугами, що надаються незайнятому населенню та допоможуть підібрати підходящу роботу із загальноміського банку вакансій, який поповнюється та оновлюється щоденно, із урахуванням Ваших побажань, освіти, кваліфікації відповідно до потреб роботодавців.
Якщо місце Вашого проживання за адресою вул.Тираспільська,43-А, Вам необхідно звернутися до Подільського районного центру зайнятості ( вул. Маршала Гречка, 20-А, тел.427-04-06) в будь-який зручний для Вас час.
Станом на 13.10.10 р. в банку даних про вакансії вакансія з режимом роботи на дому відсутня.

�

�

�