27 травня 2016
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Карта сайту Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Шановні кримчани, мешканці східних областей України!
Звертаємо Вашу увагу на те, що в кожному з десяти районних центрів зайнятості м. Києва працює телефонна "гаряча лінія", зателефонувавши за номером якої, Ви отримаєте консультацію та роз'яснення з питань реєстрації, перереєстрації в районному центрі зайнятості »
Анонси
Заходи, що заплановані в районних центрах зайнятості м. Києва в період з 30 травня по 03 червня 2016 року
Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці; Семінар "Техніка пошуку роботи"; Семінар "Від бізнес-ідеї до власної справи"; Профінформаційний семінар для осіб старше 45 років; Тренігнг для осіб, які мають тривалу перерву в роботі; Профінформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб; Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України »
Графік проведення заходів в Інформаційно-консультаційному центрі Київського міського центру зайнятості на травень 2016 року
Семінар-тренінг: "Як знайти роботу?"; Семінар-тренінг: "Розкрий свій потенціал"; Семінар-тренінг: "Технологія досягнення цілі"; Семінар-тренінг: "Як бути цілеспрямованим в житті завжди" »
Графік проведення семінарів для роботодавців на травень 2016 року
Шановні роботодавці! Запрошуємо відвідати семінари: "Сучасна служба зайнятості та її можливості в частині укомплектування роботодавців кваліфікованим персоналом, в тому числі із числа внутрішньо переміщених осіб. Форми звітності: порядок та терміни її подання"; "Законодавство України про права та обов'язки роботодавців та шляхи їх реалізації у процесі взаємодії з службою зайнятості"; "Стажування на підприємствах. Розширення можливостей для підвищення конкурентоспроможності громадян віком старше 45 років" »
Новини
Підвищення кваліфікації - запорука успіху
25.05.2016
З метою підвищення конкурентоздатності та працевлаштування безробітних громадян спеціалісти служби зайнятості проводять низку заходів активного сприяння продуктивній зайнятості. 24 травня 2016 року на базі Святошинського районного центру зайнятості фахівцями центру спільно з представником ІПО "УКРСТЕНО" було проведено презентацію курсів підвищення кваліфікації для безробітних »
Служба зайнятості - людям з інвалідністю
Організація зайнятості громадян з інвалідністю
Київська міська служба зайнятості постійно веде інформаційний банк даних про громадян з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку та звернулися за допомогою у працевлаштуванні. За даними статистичної звітності протягом січня - березня 2016 року в районних центрах зайнятості м. Києва перебувало на обліку 887 осіб з інвалідністю »
Корисно шукачам роботи
Випробування при прийнятті на роботу
25.05.2016
Відповідно до ст. 26 Кодексу законів про працю України при укладенні трудового договору може бути обумовлене угодою сторін випробування з метою перевірки відповідності працівника роботі, яка йому доручається »
Переваги служби за контрактом!
Права, пільги, соціальні гарантії та норми забезпечення для військовослужбовців ЗСУ та членів їхніх сімей
Основні права, пільги та соціальні гарантії передбачені для військовослужбовців військової служби за контрактом відповідно до таких норм законодавства України »
Вакансії підприємств
Вакансії підприємств м. Києва станом на 04 квітня 2016 року
Адміністратор черговий; бармен; водій; інженер; комендант; контролер-касир; кухар; лицювальник-плиточник; менеджер із збуту; оператор поштового зв'язку; технік-теплотехнік; токар; фрезерувальник »
Демобілізованим учасникам АТО
Державна служба зайнятості готова Вам допомогти!  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
"Гаряча" лінія
Інформаційно-консультаційна телефонна лінія столичної служби зайнятості! Зателефонуй за номером (044) 245-17-17  »
Портал нового покоління
Прагнеш знайти гідну роботу? Кваліфіковані кадри? Завітай до Інтернет-порталу служби зайнятості "Труд"
Соціальні послуги населенню
13.05.2016
Соціальні послуги роботодавцям
12.05.2016
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Опитування
В чому Ви бачите роль Державної служби зайнятості для випускника ВУЗу?
Надає консультацію про стан ринку праці
Займається працевлаштуванням після закінчення ВУЗу
Здійснює виплати з безробіття
Здійснює перенавчання випускників ВУЗів за іншим фахом
Інше
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати