16 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Карта сайту Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Профінформаційний захід "Семінар для осіб віком старше 50 років"
 
12.01.2018  |  Деснянська районна філія Київського міського центру зайнятості версія для друку
Профінформаційний захід "Семінар для осіб віком старше 50 років"

 

11 січня 2018 року в приміщенні Деснянської районної філії Київського міського центру зайнятості пройшов профінформаційний захід «Семінар для осіб віком старше 50 років» за участю соціальних партнерів: спеціалістів Лівобережного об’єднання Управління Пенсійного фонду України в місті Києві. Під час семінару фахівці Деснянської філії розповіли учасникам семінару про активні заходи служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню даної вікової категорії, зробили акцент на перспективах професійної самореалізації та кар’єрного зростання, подоланні перешкод на шляху пошуку роботи з метою формування позитивної самооцінки та побудови стратегій активного пошуку роботи.

Також, під час заходу фахівці Лівобережного об’єднання Управління Пенсійного фонду України в місті Києві розповіли про зміни, які відбулися в Пенсійному законодавстві України, надали інформацію про Пенсійну реформу 2017 року, про переваги легалізації заробітних плат, про створення WEB - порталу електронних послуг Пенсійного фонду та про порядок користування особистим кабінетом.

 Учасники семінару змогли задати фахівцям всі питання, що їх хвилюють, та  отримати кваліфіковані відповіді безпосередньо під час заходу.  Всі були задоволені проведеним заходом.