19 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Карта сайту Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Служба зайнятості - людям з інвалідністю

До уваги осіб, які мають право навчатися за направленням Фонду соціального захисту інвалідів
 
Відділ організації профнавчання версія для друку
До уваги осіб, які мають право навчатися за направленням Фонду соціального захисту інвалідів

У рамках дії Меморандуму про співробітництво та взаємодію між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Київським міським відділенням Фонду соціального захисту інвалідів (далі Фонд) Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України здійснює прийом на навчання осіб з інвалідністю за кошти Фонду (для осіб, які потребують спеціальних умов навчання та проживання умови не створені).

Прийом на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста (перепідготовка) проводиться на основі раніше здобутої вищої освіті за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за такими спеціальностями: психологія, економіка, менеджмент, соціальна робота.

Прийом на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра проводиться на основі освітньо-кваліфікаційних рівнів (освітніх ступенів) бакалавра, спеціаліста, магістра за спорідненою чи іншою спеціальністю (напрямом підготовки) за такими спеціальностями: психологія, економіка; менеджмент, публічне управління та адміністрування.

Прийом на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (на старші курси без проходження ЗНО, за результатами фахового вступного випробуванняпроводиться за спеціальностями менеджмент, економіка, психологія.

На ІІІ курс приймаються особи, які мають диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, за умови вступу на споріднений напрям підготовки.

На ІІ курс приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за іншою спеціальністю.

Детальнішу інформацію про навчання можна отримати на сайті ІПК ДСЗУ www.ipk-dszu.kiev.ua.

Адреса ІПК ДСЗУ: 03038, м. Київ, вул. Нововокзальна, 17.

Телефони для довідок:

528-41-52 (приймальна комісія) – кімната 207-а.

239-07-98 (деканат) – кімната 207.