15 грудня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Карта сайту Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Столична служба зайнятості започаткувала школу рекрутингу
 
13.09.2017  |  Відділ по системній роботі з ринкоутворюючими підприємствами версія для друку
Столична служба зайнятості започаткувала школу рекрутингу

Сучасний ринок праці має низку проблем, інколи парадоксальних. З одного боку роботодавцям складно підібрати персонал для власної компанії, з іншого боку,  людям непросто підшукати підходящу роботу. В чому причина? Однозначно відповісти складно. Причин багато, і вони щільно  пов’язані між собою та витікають одна з одної. Це - особливості соціально-економічних умов нашого суспільства загалом; відтік  молодої робочої сили за кордон, звідси «старіння» трудового потенціалу країни;  низький рівень  заробітної плати,  високі вимоги  роботодавця, які не співпадають  з  можливостями, а часто, і з бажанням змінюватись самих пошукачів. 

         Саме роль  рекрутера є важливою в процесі підбору персоналу  в нинішній час. А фахівець-рекрутер служби зайнятості несе подвійну відповідальність.  Він повинен задовольнити однаково, як потреби роботодавця, так і потреби безробітного, який знаходиться на обліку служби зайнятості.  І ця позиція між «молотом і наковальнею»  потребує неабиякого хисту, професійних вмінь  та  навичок.

З  метою підготовки саме таких фахівців  відділ по системній роботі з ринкоутворюючими  підприємствами міської   служби зайнятості  започаткував  «Школу рекрутингу».  

Перше навчальне заняття для фахівців районних центрів зайнятості,  які займаються пошуком і підбором персоналу на замовлення роботодавця,  відбулось 12 вересня 2017р.  Оволодіння знаннями про зміст й тенденції розвитку рекрутингу;  методи й інструментарій кадрових агенцій; роль і місце державної служби зайнятості  у сучасному українському рекрутменті стали основою даного заняття.

Роботу розпочато. Наступні заняття «Школи рекрутингу», які відбудуться 14-15.09 2017р. будуть присвячені відпрацюванню практичних навичок роботи з вакансіями компаній-замовників та резюме кандидатів.