22 листопада 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Карта сайту Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Служба зайнятості - людям з інвалідністю

До уваги осіб, які мають право навчатися за направленням Фонду соціального захисту інвалідів

У рамках дії Меморандуму про співробітництво та взаємодію між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Київським міським відділенням Фонду соціального захисту інвалідів (далі Фонд) Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України здійснює прийом на навчання осіб з інвалідністю за направленням Фонду (для осіб, які потребують спеціальних умов навчання та проживання умови не створені) »

Служба зайнятості - людям з інвалідністю

Особи з інвалідністю нарівні з іншими категоріями громадян, які звертаються до державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні, отримують соціальні послуги щодо:
консультацій з питань працевлаштування, умов та оплати праці; інформування про наявність на ринку праці вільних робочих місць (вакантних посад); професійної орієнтації; пошуку підходящої роботи та сприяння працевлаштуванню, виплати одноразової допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності... »

Діє веб-сайт "ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ"

В рамках Проекту Програми розвитку ООН, Міжнародної організації праці та Державного центру зайнятості "Соціальна інтеграція людей з інвалідністю шляхом забезпечення доступу до зайнятості" розроблено веб-сайт "Працевлаштування людей з інвалідністю" (www.intrud.gov.ua), де корисну для себе інформацію знайдуть і особи з обмеженими фізичними можливостями, які шукають роботу, і роботодавці, зацікавлені в їх працевлаштуванні »

Статистична інформація організації зайнятості громадян з інвалідністю
21.11.2017

За даними статистичної звітності протягом січня - жовтня 2017 року в районних центрах зайнятості м. Києва перебувало на обліку 1030 осіб з інвалідністю »

Профконсультаційний захід щодо можливостей безкоштовного навчання осіб з інвалідністю
23.10.2017

Професійна реабілітація осіб з особливими потребами сьогодні стає однією з визначальних умов їх максимальної адаптації та інтеграції в суспільному житті.
Важливим напрямом у вирішенні завдань професійної реабілітації інвалідів є їх підтримка та інформаційна обізнаність. Де знайти роботу? Куди звернутися? Де навчатися? Ці питання хвилюють інвалідів »

Статистична інформація організації зайнятості громадян з інвалідністю
09.10.2017

За даними статистичної звітності протягом січня - вересня 2017 року в районних центрах зайнятості м. Києва перебувало на обліку 968 осіб з інвалідністю »

Вакансії для інвалідів станом на 29 вересня 2017р.
29.09.2017

Бібліотекар, дорожній робітник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, лікар-бактеріолог, сестра медична, кур'єр, слюсар-сантехнік, прибиральник службових приміщень, кухонний робітник, контролер-касир »

Вакансії для осіб з інвалідністю станом на 15 вересня 2017 року
18.09.2017

Бухгалтер; продавець непродовольчих товарів; електромонтер охоронно-пожежної сигналізації; редактор; прибиральник виробничих приміщень; контролер-касир; помічник адвоката; продавець-консультант; слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка) »

Статистична інформація організації зайнятості громадян з інвалідністю
14.08.2017

За даними статистичної звітності протягом січня-липня 2017 року в районних центрах зайнятості м. Києва перебувало на обліку 827 осіб з інвалідністю »

Вакансії для осіб з інвалідністю станом на 11 серпня 2017 року
14.08.2017

Підсобний робітник; продавець непродовольчих товарів; бухгалтер; редактор технічний; письменник; електромонтер охоронно-пожежної сигналізації; менеджер (управитель) з персоналу »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »