22 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Карта сайту Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Переваги служби за контрактом!

Права, пільги, соціальні гарантії та норми забезпечення для військовослужбовців ЗСУ та членів їхніх сімей

Основні права, пільги та соціальні гарантії передбачені для військовослужбовців військової служби за контрактом відповідно до таких норм законодавства України »

Разом ми переможемо!

Відеоролик "Збройні сили України запрошують на військову службу за контрактом!" »

Стань на захист Батьківщини!

Підпиши контракт зі Збройними Силами України і стань на захист Батьківщини! (Відеоролик " Сили спеціальних операцій: ЗСУ запрошують на контрактну службу!") »

Відповіді на найпоширеніші запитання про контрактну службу в ЗСУ

Які переваги містить служба за контрактом у порівнянні із строковою службою? На який мінімальний та максимальні терміни можна укласти контракт? За умови укладання контракту, чи можна особисто вибрати бригаду та рід військ, де буде проходити служба? »

На шляху до професійної армії

Київський міський центр зайнятості сприяє тим, хто бажає зв'язати своє життя з армією (Відеоролик "Захисти своїх! Підпиши контракт зі Збройними Силами України") »

Контрактна служба - нове обличчя нашої армії

Київський міський центр занятості максимально сприяє громадянам, які пов'язують своє життя з контрактною військовою службою і надає необхідну консультаційну й технічну допомогу для укладення контрактів із Збройними силами України (Відеоролик "Десант: ЗСУ запрошують на службу за контрактом!") »

Захистимо Вітчизну!

Відеоролик "Артилерія: ЗСУ запрошують на службу за контрактом!" »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »