17 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Карта сайту Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Анонси

Заходи, що заплановані в районних філіях Київського міського центру зайнятості в період з 15 по 19 січня 2018 року

Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці; групова профконсультація із застосуванням психологічного тестування; міні-ярмарок вакансій; інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО »

Графік проведення семінарів для роботодавців на січень 2018 року

Встановлення квоти робочих місць для працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню і пільги для роботодавців, які працевлаштовують таких громадян; сучасна служба зайнятості та її можливості в частині укомплектування роботодавців кваліфікованим персоналом, в тому числі, за рахунок осіб з особливими потребами та із числа внутрішньо переміщених осіб. Форми звітності: порядок та терміни її подання »

Заходи, що заплановані в районних філіях Київського міського центру зайнятості в період з 26 по 29 грудня 2017 року
29.12.2017

Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці; міні-ярмарок вакансій; семінар "Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії"; семінар "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме." »

Заходи, що заплановані в районних філіях Київського міського центру зайнятості в період з 18 по 22 грудня 2017 року
22.12.2017

Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці; семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України; профінформаційний семінар для осіб віком від 45 років; семінар "Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем" »

Підсумки Профорієнтаційного фестивалю "ПРОФFEST-2017"
18.12.2017

18 грудня о 14.00 в приміщенні Київського міського центру зайнятості відбудеться нагородження учасників "PROFFEST 2017" »

Заходи, що заплановані в районних філіях Київського міського центру зайнятості в період з 11 по 15 грудня 2017 року
15.12.2017

Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці; Групова профконсультація із застосуванням психологічного тестування; Семінар "Жінка на ринку праці" »

Заходи, що заплановані в районних філіях Київського міського центру зайнятості в період з 4 по 8 грудня 2017 року
08.12.2017

Семінар "Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії". Семінар "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме." , семінар "Молодь на ринку праці", семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці, семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України »

Заходи, що заплановані в районних центрах зайнятості м. Києва в період з 27 листопада по 1 грудня 2017 року
01.12.2017

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України, семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці, профінформаційний семінар для осіб старше 45 років, семінар "Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії", семінар "Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем" »

Графік проведення семінарів для роботодавців на листопад 2017 року
30.11.2017

Участь роботодавців у забезпеченні зайнятості населення (ст. 50 Закону України "Про зайнятість населення"). Відповідальність за порушення законодавства про зайнятість населення (ст. 53 Закону України "Про зайнятість населення"); шляхи стимулювання роботодавців до працевлаштування безробітних, у тому числі осіб з особливими потребами та внутрішньо переміщених осіб; організація громадських та інших робіт тимчасового характеру ( у тому числі осіб з обмеженими фізичними можливостями). Роз'яснення до Закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту" »

Заходи, що заплановані в районних центрах зайнятості м. Києва в період з 20 по 24 листопада 2017 року
24.11.2017

-Інформаційний семінар "Як розпочати свій бізнес?",
семінар "Техніка пошуку роботи. Використання семінар "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме.", групова профконсультація із застосуванням психологічного тестування. »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »