23 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Карта сайту Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Столична служба зайнятості

Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України

Це важливо!

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню! У центрах зайнятості Вам допоможуть:
·знайти роботу - тимчасову або постійну;
·взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;
·пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;
·отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття »

Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню! »

КримСОС та Агентство ООН у справах біженців шукає проактивних переселенців
22.03.2017

Мета співпраці - покращення спроможності внутрішньо переміщених осіб (ВПО) впливати на вирішення власних проблем та проблем громад, в яких вони живуть »

Єдиний реєстр внутрішньо переміщених осіб запрацював у тестовому режимі
02.08.2016

З 1 серпня Міністерство соціальної політики в тестовому режимі запустило єдиний реєстр внутрішньо переміщених осіб. До цього він обмежувався регіональними форматами: кожен окремий орган соціального захисту адміністративно-територіальної одиниці мав свій реєстр. Працювали вони автономно, що унеможливлювало уявлення про загальну картину щодо кількості переселенців, їх місця знаходження, реального стану виплат і т. д. »

Увага, підприємці!
20.07.2016

Увага, підприємці!
Є можливість отримати гранти для започаткування, відновлення або розвитку підприємницької діяльності! »

Квиток на роботу - допомога вимушено переміщеним особам
08.07.2016

Відбулася чергова презентація проекту "Квиток на роботу" представниками Благодійного фонду "Я вірю в Україну". Участь в презентації взяли внутрішньо переміщені особи з числа безробітних, які перебувають на обліку в районних центрах зайнятості »

Співпраця з роботодавцями задля працевлаштування внутрішньо переміщених осіб
07.06.2016

На сьогодні Деснянським районним центром зайнятості укладено 6 договорів про компенсацію витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб, що дало змогу знайти даним особам на новому місці проживання певну стабільність життя »

Працевлаштування громадян-перселенців - одне з найпріоритетніших завдань Служби зайнятості
27.05.2016

Одним з найважливіших питань, які довелося вирішувати внутрішньо переміщеним особам це пошук роботи, облікування в центрах зайнятості з призначенням їм допомоги як безробітним за фактичним місцем проживання »

Адаптація до звичайного способу життя
20.04.2016

В Дарницькому районному центрі зайнятості відбувся семінар - тренінг для внутрішньо переміщених осіб спільно з Центром сім'ї Дарницького району. Тема заходу - "Адаптація до звичайного способу життя ВПО" »

Обліковано 1 754 901 переселенець, - Мінсоцполітики
29.03.2016

Станом на 28 березня 2016 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, взято на облік 1 754 901 переселенець або 1 403 623 сім'ї з Донбасу і Криму »

Шановні кримчани, мешканці східних областей України!
17.03.2016

Звертаємо Вашу увагу на те, що в кожному з десяти районних центрів зайнятості м. Києва працює телефонна "гаряча лінія", зателефонувавши за номером якої, Ви отримаєте консультацію та роз'яснення з питань реєстрації, перереєстрації в районному центрі зайнятості »

Навчальна програма ПРООН знову стартує в Україні
01.02.2016

Навчальна програма ПРООН "Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей", яка минулого року реалізовувалася в Україні, отримала чимало схвальних відгуків. Однак, не всі бажаючі змогли взяти участь у тренінгах. Тому у 2016 році прийнято рішення провести ще одну серію тренінгів за цією програмою. Як і раніше виконавцем програми є ТзОВ "Територія Бізнесу" »

Внесено зміни до законодавства, що регулює правовий статус та соціальні гарантії внутрішньо переміщених осіб
11.01.2016

Верховною Радою України, 24 грудня 2015 року прийнято Закон України № 921-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб". Вказаний закон чітко врегульовує питання надання статусу безробітного особам, з числа внутрішньо переміщених, які не мають змоги звільнитися у роботодавця, що розташований на тимчасово окупованій території »

Безкоштовна юридична допомога у Києві
14.12.2015

Допомога надається громадською правозахисною організацією "Права людини" »

Допомагаємо не тільки в межах центру зайнятості
19.11.2015

Фахівці служби зайнятості за межами центру продовжують надавати консультації »

ПРООН порадить переселенцям, як розпочати власну справу
27.10.2015

Програма розвитку ООН представила результати дослідження "Ідеї для мікробізнесу: практичні поради". Дослідження підготовлено в межах проектів "Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні" та "Економічне і соціальне відновлення Донбасу", що реалізуються Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії. Виконавцем дослідження є Агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks »

Декада зайнятості для внутрішньо переміщених осіб триває
12.10.2015

У дні проведення Декади зайнятості для ВПО 9 вересня 2015 року, на базі Деснянського районного центру зайнятості відбувся семінар за участю спеціалістів служби зайнятості, представників Центру у справах сім'ї та жінок та пенсійного фонду Деснянського району »

Декада зайнятості для внутрішньо переміщених осіб
09.10.2015

В рамках проведення Декади зайнятості для внутрішньо переміщених осіб, 7 жовтня 2015 року Дніпровським районним центром зайнятості був здійснений виїзд мобільної групи до Громадської організації "Чесна і свята країна" »

В рамках проведення Декади зайнятості
07.10.2015

В рамках проведення Декади зайнятості для внутрішньо переміщених осіб з 01 по 10 жовтня 2015 року Оболонським центром зайнятості заплановано ряд інформаційно-роз'яснювальних та профорієнтаційних заходів спрямованих на підвищення рівня конкурентоспроможності на ринку праці даної категорії безробітних, надання всебічної допомоги у пошуку роботи »

ПРООН та Уряд Японії підтримають грантами розвиток бізнесу серед переселенців та місцевого населення Донецької та Луганської областей
06.10.2015

Програма розвитку ООН запрошує внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Одеській, Полтавській, Харківській, Луганській та Донецькій областях та місцеве населення Донецької та Луганської областей (з підконтрольних Уряду України територій) взяти участь у другому раунді конкурсу на здобуття малих грантів для започаткування та/або відновлення підприємницької діяльності »

Надання виїзних консультацій внутрішньо переміщеним особам щодо послуг служби зайнятості
23.09.2015

З метою соціального захисту та надання послуг внутрішньо переміщеним особам, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, фахівці Дніпровського районного центру зайнятості за межами центру зайнятості продовжують надавати консультації щодо послуг служби зайнятості в приміщенні Управління праці та соціального захисту населення Дніпровського району »

Міні - ярмарок вакансій
11.09.2015

З метою ефективного підбору персоналу фахівцями Дніпровського районного центру зайнятості 10 вересня 2015 року був проведений міні - ярмарок вакансій на посаду провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних для осіб, які перебувають на обліку в Дніпровському, Дарницькому та Деснянському центрах зайнятості, надаючи перевагу внутрішньо переміщеним особам »

Безкоштовна навчальна програма для ВПО від ПРООН
01.09.2015

Запрошуємо взяти участь у спеціальній навчальній програмі від ПРООН "Розвиток навичок підприємницької діяльності для ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей". Програма реалізується в межах проектів ПРООН "Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні" та "Економічне і соціальне відновлення Донбасу", які фінансуються Урядом Японії та за підтримки Державної служби зайнятості. Участь у Програмі відбувається на умовах конкурсного відбору та є повністю БЕЗКОШТОВНОЮ »

Запрошуємо на роботу переселенців зі східних та південних регіонів країни
18.08.2015

Запрошуємо на роботу переселенців зі східних та південних регіонів країни за такими спеціальностями:
-Вантажник; -Водій автомобіля (категорія "Д"); -Електрик 3 гр. допуску; -Завідувач птахоферми; -Лікар ветеринарної медицини; -Оператор інкубаторію; -Підсобний робітник цеху забою птиці; -Підсобний робітник по відлову птиці; -Прибиральник виробничих приміщень; -Птахівник; -Слюсар-ремонтник; -Тракторист (категорія "F"); -Укладальник-пакувальник; -Фахівець з якості »

Гранти для переселенців
24.07.2015

Наші соціальні партнери, громадська організація "Крим SOS" та УВКБ ООН запускають грантову програму для переселенців у містах Київ, Львів, Херсон. Програма має на меті підтримати ініціативи переселенців в їх намаганнях вирішити проблеми захисту їхніх прав та свобод »

Інформуємо про послуги служби зайнятості
13.07.2015

10 липня 2015 року було проведено виїзну інформаційну акцію в санаторій "Джерело", з метою надання інформаційно-соціальних послуг вимушено переміщеним особам із Східних регіонів України »

В Україні ввели пільги для дітей учасників АТО і переселенців на здобуття вищої освіти
07.07.2015

З 5 липня набув чинності Закон № 425-VIII щодо державної підтримки учасників АТО, їхніх дітей, дітей майданівців і переселенців для отримання професійно-технічної та вищої освіти. Про це повідомила Юрлига »

Інформування про послуги служби зайнятості
26.06.2015

Спеціалісти Дніпровського районного центру зайнятості за межами центру зайнятості продовжують надавати консультації щодо послуг служби зайнятості в приміщенні Управління праці та соціального захисту населення Дніпровського району. 24 червня 2015 року на виїзній акції були присутні близько 50 вимушено переміщених осіб »

Переселенцям - особливу увагу та підтримку
16.06.2015

15 червня 2015 року мобільна група Дарницького центру зайнятості з метою вирішення питань сприяння працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб провела профінформаційний масовий захід "Виїзна акція ЦЗ" з використанням мобільного профорієнтаційного центру на тему "Можливості сьогодення". Захід відбувся в місці компактного проживання переселенців на території Київського міського центру соціально-психологічної допомоги »

Кожен другий роботодавець готовий працевлаштувати переселенців із зони АТО - дослідження
12.05.2015

Понад половини роботодавців в Україні готові працевлаштовувати переселенців із зони АТО. Такими є результати дослідження кадрового порталу Hh.ua »

Працюємо з вимушеними переселенцями і за межами центу зайнятості
23.04.2015

З метою соціального захисту та надання послуг вимушено переміщеним особам, спеціалісти Дніпровського районного центру зайнятості за межами центру зайнятості продовжують надавати консультації щодо послуг служби зайнятості в приміщенні Управління праці та соціального захисту населення Дніпровського району. Так, 22 квітня 2015 року на виїзній акції були присутні 6 вимушено переміщених осіб »

Корисно знати внутрішньо переміщеним особам
15.04.2015

Звільнення з роботи внутрішньо переміщеної особи з підприємства (організації, установи), яке знаходиться в зоні проведення антитерористичної операції »

Працюємо з молоддю з числа внутрішньо переміщених осіб
09.04.2015

З метою сприяння зайнятості та інтеграції внутрішньо переміщених молодих осіб у місцеві громади 8 квітня 2015 року спеціалісти Дніпровського районного центру зайнятості провели інтерактивний захід для молоді, в якому взяли участь 8 безробітних молодих осіб з числа внутрішньо переміщених »

Підвищення мотивації щодо успішного пошуку роботи
02.04.2015

Сспеціалісти Дніпровського районного центру зайнятості разом із студентами - практикантами Національного авіаційного університету факультету психології розробили і провели 1 квітня 2015 року інтерактивний захід для вимушено переміщених осіб. Його метою стало підвищення мотивації щодо успішного пошуку роботи »

Діалог за круглим столом
02.04.2015

З метою обговорення проблемних питань у сфері працевлаштування внутрішньо переміщених осіб у приміщенні Печерського районного центру зайнятості відбулося засідання круглого столу, в якому крім працівників центру зайнятості, взяли участь представники Громадської Спілки "Рада Громадських Ініціатив", координатори місць компактного проживання з числа вимушених переселенців у м. Києві та представники роботодавців »

Профконсультаційний семінар - тренінг для внутрішньо переміщених осіб
30.03.2015

З метою надання комплексної допомоги у пошуку роботи внутрішньо переміщеним особам спеціалісти Дніпровського РЦЗ разом з представником центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Дніпровського району міста Києва 27 березня 2015 року провели профконсультаційний семінар - тренінг для внутрішньо переміщених осіб »

Надання виїзних консультацій переміщеним особам щодо послуг служби зайнятості
26.03.2015

24 березня 2015 року на виїзній акції були присутні 10 вимушено переміщених осіб. В ході консультацій бажаючі отримали інформацію про послуги служби зайнятості, про ситуацію на ринку праці, актуальні вакансії, про порядок реєстрації в центрі зайнятості з метою пошуку роботи та запропоновано за більш детальною інформацією з питань працевлаштування звернутись безпосередньо до районного центру зайнятості »

ПРООН виділила 2 млн дол. на створення робочих місць для переселенців з Донбасу
25.03.2015

Програма розвитку ООН в Україні виділила понад 2 млн дол. в рамках програми створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення Донбасу. Про це сьогодні під час брифінгу повідомила менеджер проекту "Підтримка реформи соціального сектору в Україні" Олена Іванова, передає кореспондент РБК-Україна »

Інформування вимушено переміщених осіб
20.03.2015

Спеціалісти Дніпровського районного центру зайнятості щотижня проводять профінформаційні семінари для внутрішньо переміщених осіб, черговий з них був проведений 19 березня 2015 року »

Зміна до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції
18.03.2015

Звертаємо увагу, що затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року № 79 зміна, що вноситься до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року №509) »

Виїзд мобільної групи до місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб
13.03.2015

12 березня 2015 року відбувся виїзд мобільної групи до місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб - Громадської організації "Чесна і свята країна" »

Громадська організація "Донбасс SOS"
19.02.2015
Громадська ініціатива "Центр зайнятості вільних людей"
19.02.2015
Громадська ініціатива "Kрим SOS"
19.02.2015
Особливості реєстрації громадян які переселилися з тимчасово окупованої території
12.02.2015

Громадяни України, які звільнилися з роботи (припинили інший вид зайнятості) та переселилися з тимчасово окупованої території, за відсутності документів, що підтверджують факт звільнення (припинення зайнятості), періоди трудової діяльності та страхового стажу, реєструються, отримують соціальні послуги та матеріальне забезпечення на випадок безробіття за даними Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування »

Уряд продовжив термін обліку внутрішньо переміщених осіб до 1 лютого 2015 року, - Павло Розенко
30.12.2014

Урядом прийнято рішення внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 637 від 5 листопада 2014 року стосовно продовження на місяць терміну обліку осіб, які перемішуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, - замість 31 грудня 2014 року до 1 лютого 2015 року. Про це повідомив Міністр соціальної політики Павло Розенкона брифінгу в Будинку Уряду 29 грудня »

Увага! Інформація для внутрішньо переміщених осіб
28.11.2014

Для призначення та продовження виплати пенсій, довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, які здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, необхідно оформити довідку »

Здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО
27.11.2014

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 5 листопада 2014 р. № 637 "Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції" »

Забезпечення реалізації прав зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб на зайнятість
26.11.2014

стаття 7 Закону України " Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб", який набрав чинність 22 листопада 2014 року »

Постанова Кабінету Міністів України від 1 жовтня 2014 р. № 505
15.10.2014

Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг »

Постанова Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 509
10.10.2014

Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції »

Графік проведення виїзних заходів в місцях тимчасового розміщення переселенців, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО в м. Київ з 22 по 26 вересня 2014 року
22.09.2014

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у виїзних інформаційно-масових заходах, які проводять Київський міський та районні центри зайнятості. На цих заходах Ви зможете отримати консультації щодо послуг служби зайнятості, інформацію про вакансії та психологічну підтримку »

Як відновити документи, втрачені в зоні АТО
15.09.2014

Переселенцы из Восточных регионов сталкиваются с необходимостью размещения, получения медицинской и социальной помощи, трудоустройства и обучения детей. Оперативность решения этих вопросов напрямую зависит от наличия документов, удостоверяющих личность. Что же делать тем гражданам, чьи документы утрачены или у которых нет возможности забрать документы из зоны боевых действий? (друкується мовою оригіналу) »

Працевлаштування медиків - переселенців з АР Крим та Сходу України
08.09.2014

У випадку відсутності у працівників закладів охорони здоров'я, які переміщуються із зони АТО, окремих документів, необхідних для працевлаштування, ними може бути використана інформація Автоматизованої бази даних медичних, фармацевтичних та науково-педагогічних працівників, яка функціонує у сфері охорони здоров'я »

Забезпечення реалізації прав громадян, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї, на зайнятість, пенсійне забезпечення, загальнообов'язкове державне соціальне страхування, соціальні послуги, освіту
24.07.2014

Відповідно до статті 7 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" від 15.04.2014р. №1207 встановлено наступне »

Графік проведення виїзних заходів в місцях тимчасового розміщення переселенців, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО в м. Київ з 21 - 25 липня 2014 року
21.07.2014

Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у виїзних інформаційно-масових заходах, які проводять Київський міський та районні центри зайнятості.
На цих заходах Ви зможете отримати консультації щодо послуг служби зайнятості, інформацію про вакансії та психологічну підтримку »

Проведення виїзних заходів в місцях тимчасового розміщення переселенців
14.07.2014

Графік проведення виїзних заходів в місцях тимчасового розміщення переселенців, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО в м. Київ з 11 по 18 липня 2014 року »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »