26 вересня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Карта сайту Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Анонси

Графік проведення семінарів для роботодавців на вересень 2017 року

Забезпечення особам з особливими потребами рівних прав та можливостей у сфері зайнятості. Нові стимули для роботодавців у випадку працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та інвалідів. Шляхи адаптації та інтеграції у ринок праці колишніх бійців АТО; правові та організаційні засади Закону України "Про зайнятість населення". Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб. Організація зайнятості біженцям »

Заходи, що заплановані в районних центрах зайнятості м. Києва в період з 25 вересня 2017 року по 29 вересня 2017 року
22.09.2017

Семінар "Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії.", тренінг: "Як проходить криза? Цінність кризи.", семінар "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме.", профінформаційний семінар для осіб старше 45 років,
Профінформаційний семінар "Легальна зайнятість". »

Увага!
12.09.2017

Випускникам та усім бажаючим пропонуємо пройти профорієнтаційне тестування, звернувшись до районних центрів зайнятості »

Заходи, що заплановані в районних центрах зайнятості м. Києва в період з 11 по 15 вересня 2017 року
11.09.2017

Семінар "Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії"; профорієнтаційний (урок) семінар для учнівської молоді; семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України; інформаційний семінар "Як розпочати свій бізнес" »

Заходи, що заплановані в районних центрах зайнятості м. Києва в період з 4 по 8 вересня 2017 року
04.09.2017

Групова профконсультація із застосуванням психологічного тестування; семінар "Запобігання нелегальної трудової міграції, торгівля людьми, експлуатації дитячої праці"; семінар "Молодь на ринку праці"; семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці »

Графік проведення семінарів для роботодавців на серпень 2017 року
28.08.2017

Правові та організаційні засади Закону України "Про зайнятість населення", у тому числі, щодо працевлаштування осіб з особливими потребами та внутрішньо переміщених осіб. Практичні питання застосування Закону; організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, у тому числі, для інвалідів та внутрішньо переміщених осіб. Скористайтеся шансом раціонально розподілити власні кошти та використати підтримку держави »

Заходи, що заплановані в районних центрах зайнятості м. Києва в період з 28 серпня по 1 вересня 2017 року
28.08.2017

Семінар "Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії", семінар "Молодь на ринку праці", профінформаційний семінар "Легальна зайнятись", семінар "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме" »

Заходи, що заплановані в районних центрах зайнятості м. Києва в період з 14 по 18 серпня 2017 року
14.08.2017

Семінар "Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії"; Інформаційний семінар "Як розпочати свій бізнес"; Презентація роботодавця; Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці; Семінар з гендерних питань »

Заходи, що заплановані в районних центрах зайнятості м. Києва в період з 7 по 11 серпня 2017 року
07.08.2017

Семінар за участю осіб з інвалідністю; семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці; семінар "Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем"; семінар "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме."; семінар "Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії"; семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці »

Громадська організація "Фундація "Гармонізоване суспільство" проведе семінар для співробітників столичної служби зайнятості
07.08.2017

7 серпня 2017 року о 15.00 в Інформаційно-консультаційному центрі Київського міського центру зайнятості відбудеться семінар: "Національний механізм взаємодії в сфері протидії торгівлі людьми. Роль і місце служби зайнятості" »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »