25 листопада 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета) Карта сайту Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр

Анонси

Заходи, що заплановані в районних центрах зайнятості м. Києва в період з 20 по 24 листопада 2017 року

-Інформаційний семінар "Як розпочати свій бізнес?",
семінар "Техніка пошуку роботи. Використання семінар "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме.", групова профконсультація із застосуванням психологічного тестування. »

Графік проведення семінарів для роботодавців на листопад 2017 року

Участь роботодавців у забезпеченні зайнятості населення (ст. 50 Закону України "Про зайнятість населення"). Відповідальність за порушення законодавства про зайнятість населення (ст. 53 Закону України "Про зайнятість населення"); шляхи стимулювання роботодавців до працевлаштування безробітних, у тому числі осіб з особливими потребами та внутрішньо переміщених осіб; організація громадських та інших робіт тимчасового характеру ( у тому числі осіб з обмеженими фізичними можливостями). Роз'яснення до Закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту" »

Заходи, що заплановані в районних центрах зайнятості м. Києва в період з 27 листопада 2017року по 1 грудня 2017 року.
24.11.2017

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України, семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці, профінформаційний семінар для осіб старше 45 років, семінар "Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії", семінар "Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем". »

Семінар для роботодавців!
20.11.2017

21 листопада 2017 року о 14.00 в приміщенні Київського міського центру зайнятості відбудеться семінар для роботодавців на тему: «Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю. Налагодження діалогу між роботодавцем та Державною службою України з питань праці» »

Заходи, що заплановані в районних центрах зайнятості м. Києва в період з 13 по 17 листопада 2017 року
17.11.2017

Семінар "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме", семінар "Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем", семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України, профорієнтаційний (урок) семінар для учнівської молоді, групова профконсультація із застосуванням психологічного тестування »

Презентація роботодавця
17.11.2017

16 листопада, в приміщенні Київського міського центру зайнятості відбудеться презентація роботодавців Торгівельна мережа "Croissant Coffee" та Мережа туристично-інформаційних центрів "Tour Kiev", з метою укомплектування вільних вакансій. »

Заходи, що заплановані в районних центрах зайнятості м. Києва в період з 6 по 10 листопада 2017 року
06.11.2017

Семінар "Молодь на ринку праці", семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України, еемінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці, семінар "Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем", презентація роботодавця »

Привітання директора Київського міського центру зайнятості Віктора Білича з Днем працівника соціальної сфери
02.11.2017

Шановні колеги!
Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівника соціальної сфери! »

Заходи, що заплановані в районних центрах зайнятості м. Києва в період з 30 жовтня 2017 року по 3 листопада 2017 року
27.10.2017

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України, семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці, презентація послуг з професійного навчання, інформаційний семінар "Як розпочати свій бізнес", профінформаційний семінар "Легальна зайнятість". »

Підприємство ПРАТ "Датагруп" запрошує на роботу
25.10.2017

7 листопада 2017 року о 14.00 годині в приміщенні Інформаційно-консультаційного центру Київського міського центру зайнятості (вул. Жилянська, 47б, 1 поверх) відбудеться Презентація роботодавця »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »