23 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


banertrud.gif


Анонси подій
Графік проведення Київською обласною службою зайнятості профорієнтаційних "Уроків реального життя" для учнів шкіл у січні 2018 року
02.01.2018
Новини
Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.
19.01.2018
18 січня 2018 року, в приміщенні Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості, вкотре відбувся семінар "З орієнтації на Службу в Збройних Силах України". В заході взяли участь представник військової частини А 3085, лейтенант - офіцер відділення з морально-психологічного забезпечення Любов Гуленко та представник Переяслав-Хмельницького об'єднаного міського військового комісаріату майор Євгеній Філоненко. »
За направленням Київської обласної служби зайнятості у 2017 році працевлаштовано понад 20 тисяч осіб
18.01.2018
Протягом 2017 року послугами обласної служби зайнятості скористались 41,9 тис. безробітних осіб »
В Білій Церкві - основи англійської мови для безробітних
17.01.2018
Сьогодні, 17 січня, в Центрі розвитку підприємництва на базі Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості вперше розпочали навчання з основ англійської мови для безробітних »
Підписання меморандуму
16.01.2018
Підписання Меморандуму.
16 січня 2018 року у Березанському міському військовому комісаріаті відбулося підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Березанським міським центром зайнятості в особі директора Ю.В. Глущука, та Березанським міським комісаріатом в особі військового комісара О.М. Крота про проведення рекламно-агітаційної кампанії, інформування та орієнтації громадян щодо проходження служби у Збройних Силах України за контрактом. »
Профілювання та кейс-менеджмент в сфері зайнятості населення
16.01.2018
Під такою назвою 16 січня 2017 року у Київському обласному центрі зайнятості відбувся навчально-методичний семінар з технологами - організаторами базових центрів зайнятості регіону »
Результати співпраці з роботодавцем
Роботодавці Київщини потребують робітників
11.01.2018
В Київській області, як і в цілому по Україні, є попит на кваліфіковану робочу силу. Зокрема, з більш ніж 35 тис. вакансій, які надали роботодавці Київщини у 2017 році, 57% - складають саме робітничі професії. »
Вибір професії
Відбулась дискусійна панель "Сучасна освіта та професії майбутнього"
26.12.2017
За сприянням ідеолога проекту Місто професій Тетяни Люльки у приміщенні Ірпінської міської ради відбулась дискусійна панель "Сучасна освіта та професії майбутнього". »
Світ професій
КУХАР
Кухар це фахівець з приготування їжі. Хорошого кухаря іноді називають чарівником, адже він може з найзвичайніших продуктів приготувати справжній шедевр, який доставить радість і насолоду людям »
ВОДІЙ НАВАНТАЖУВАЧА
Основним призначенням професії оператора вилочного навантажувача (і спеціалізації - водій автонавантажувача, електронавантажувача та тракторного навантажувача) є вантажно-розвантажувальні роботи, очищення від снігу та бруду доріг і тротуарів, буріння свердловин та інші роботи такого роду »
Професії майбутнього
Світові тенденції, що змінюють світ праці вже сьогодні
Стрімкий розвиток техніки і технологій на початку ХХІ сторіччя, так званий технологічний прорив, зумовлює суттєві зміни в організації виробництва товарів, надання послуг, появу нових сфер діяльності та трансформація існуючих, а також зміну економічних відносин і оформлення нових ринків »
Нові професії у сфері екології та збалансованого природокористування
Зростання шкідливих викидів в атмосферу ставлять проблеми екології на одне з перших місць в майбутньому глобальному світі. Передбачається, що в подальшому все більше місце займатимуть проблеми збереження навколишнього середовища »
Професійне навчання
Перелік навчальних закладів Київської області, які відібрані для організації профнавчання зареєстрованих безробітних у 2015 році  »
Портал нового покоління
МИ НА FACEBOOK!
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ!
Інформаційно-довідковий матеріал щодо прав, пільг, соціальних гарантій та норм забезпечення,встановлених законодавством України для військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей  »
РОБОТОДАВЦЯМ
Види послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям  »
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
СТОП-КОРУПЦІЯ
Відділ запобігання корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату)  »
Для звернень з питань запобігання проявам корупції серед працівників Київської обласної служби зайнятості  »
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Які послуги державної служби зайнятості ви вважаєте найбільш ефективними?
- виплата матеріальної допомоги по безробіттю
- перенавчання або підвищення кваліфікації
- отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску
- пошук роботи
- консультація з питань законодавства у сфері зайнятості
- направлення на громадські рботи
- підбір працівника
- отримання консультації з організації власної справи
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати