25 липня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


banertrud.gif


Анонси подій
Графік проведення Днів відкритих дверей центрів зайнятості у липні 2017 року
26.06.2017
Новини
"ГАРЯЧА" ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ
У Київському обласному центрі зайнятості діє "гаряча" телефонна лінія
(044) 296-78-46 »
Допомога у визначенні майбутньої професії
24.07.2017
На території дитячого оздоровчого закладу санаторного типу "Славутич" відбувся виїзний захід за участі фахівців відділу активної підтримки безробітних Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості та учнівської молоді, що перебуває на відпочинку. Метою даного заходу було надання інформації щодо правильного вибору майбутньої професії з обов'язковим врахуванням вимог сьогодення щодо перспектив ринку праці, пріоритетів професійного самовизначення, виявлення власних можливостей, інформування про послуги державної служби зайнятості. »
Підвищуємо рівень поінформованості мешканців сільської місцевості
24.07.2017
Фахівці Києво-Святошинського районного центру зайнятості відвідали Горенську сільку раду в рамках заходу "Виїзна акція центру зайнятості" з використанням мобільного центру професійної орієнтації. »
Київська обласна служба зайнятості: підвели підсумки роботи за І півріччя 2017 року
21.07.2017
В залі засідань Київського обласного центру зайнятості відбулась робоча нарада з керівниками структурних підрозділів та директорами базових центрів зайнятості. Під час наради проаналізували роботу служби за І півріччя 2017 року »
Служба за контрактом
20.07.2017
19 липня 2017 року у Броварському міськрайонному центрі зайнятості пройшов міні-ярмарок вакансій для Національної гвардії України та 81 окремої аеромобільної бригади. »
Результати співпраці з роботодавцем
Прямий контакт тих, хто пропонує роботу та тих, хто її шукає
20.07.2017
Оперативне інформування служби зайнятості про нові вакансії дає можливість центру зайнятості своєчасно здійснити підбір претендентів на відповідні робочі місця. Тож з метою якісного підбору персоналу сьогодні в приміщенні Броварського центру зайнятості пройшла презентація ТОВ " ДЕЛЬТА М ЮКРЕЙН". »
Вибір професії
Сучасний підхід до вибору професії
24.07.2017
За статистикою щорічно ґрунтовне тестування у центрах зайнятості Київщини проходять понад 7 тисяч майбутніх випускників. Левову долю з них складають ті, що підходять до вибору професії серйозно. Та все частіше звертаються школярі, що належать до категорії невпевнених »
Світ професій
КУХАР
Кухар це фахівець з приготування їжі. Хорошого кухаря іноді називають чарівником, адже він може з найзвичайніших продуктів приготувати справжній шедевр, який доставить радість і насолоду людям »
ВОДІЙ НАВАНТАЖУВАЧА
Основним призначенням професії оператора вилочного навантажувача (і спеціалізації - водій автонавантажувача, електронавантажувача та тракторного навантажувача) є вантажно-розвантажувальні роботи, очищення від снігу та бруду доріг і тротуарів, буріння свердловин та інші роботи такого роду »
Професії майбутнього
Світові тенденції, що змінюють світ праці вже сьогодні
Стрімкий розвиток техніки і технологій на початку ХХІ сторіччя, так званий технологічний прорив, зумовлює суттєві зміни в організації виробництва товарів, надання послуг, появу нових сфер діяльності та трансформація існуючих, а також зміну економічних відносин і оформлення нових ринків »
Нові професії у сфері екології та збалансованого природокористування
Зростання шкідливих викидів в атмосферу ставлять проблеми екології на одне з перших місць в майбутньому глобальному світі. Передбачається, що в подальшому все більше місце займатимуть проблеми збереження навколишнього середовища »
Портал нового покоління
МИ НА FACEBOOK!
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
РОБОТОДАВЦЯМ
Види послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям  »
ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ!
Інформаційно-довідковий матеріал щодо прав, пільг, соціальних гарантій та норм забезпечення,встановлених законодавством України для військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей  »
Графік роботи консультаційних пунктів (офісів) з питань військової служби за контрактом у приміщеннях центрів зайнятості Київської області з 01 по 31 липня 2017 року  »
СТОП-КОРУПЦІЯ
Відділ запобігання корупції Державної служби зайнятості (Центрального апарату)  »
Для звернень з питань запобігання проявам корупції серед працівників Київської обласної служби зайнятості  »
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Які послуги державної служби зайнятості ви вважаєте найбільш ефективними?
- пошук роботи
- перенавчання або підвищення кваліфікації
- виплата матеріальної допомоги по безробіттю
- отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску
- консультація з питань законодавства у сфері зайнятості
- направлення на громадські рботи
- підбір працівника
- отримання консультації з організації власної справи
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати