19 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Відбулась дискусійна панель "Сучасна освіта та професії майбутнього"
 
26.12.2017 версія для друку
Відбулась дискусійна панель "Сучасна освіта та професії майбутнього"

За сприянням ідеолога проекту Місто професій Тетяни Люльки у приміщенні Ірпінської міської ради відбулась дискусійна панель “Сучасна освіта та професії майбутнього”.

Обговорювались  важливі питання сучасної освіти. Чого саме не вчить сучасна школа та на що потрібно звертати увагу під час вибору майбутньої професії.

Розмова відбувалась не лише з дорослими, але і учнями. Саме вони ставили більшу частину запитань. Учні Ірпінського Ліцею Інноваційних Технологій прийняли активну участь в обговоренні можливих шляхів розвитку сучасної освіти.

Тетяна наголосила, що точно знає, про необхідність розробляти нові інструменти, що демонструватимуть дітям не просто професії, а можливості світу.

Найперша робота має бути не з дітьми, а батьками, що обмежують вибір і живуть "совковими" цінностями - вища освіта/стабільна робота. Кожен повинен обирати свідомо і займатися улюбленою справою. Як результат якісний виробничий і інтелектуальний продукт. І підвищення рівня життя в цілому.

В перспективі в травні 2018 року Місто професій буде проведено в Ірпені, де діти та дорослі ознайомляться з деякими професіями ближче. Ірпінський міський центр зайнятості прийматиме активну участь в даному заході та долучить зацікавлених роботодавців Ірпінського регіону.