23 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр » Новини

Конкурс малюнків
 
28.12.2017 версія для друку
Конкурс малюнків

Вже стало доброю  традицією Київського обласного центру зайнятості спільно з департаментом освіти і науки КОДА проводити обласний профорієнтаційний конкурс дитячих малюнків на тему: Твоє майбутнє – в твоїх руках.

Проведення даного конкурсу дає можливість не тільки замислитися над вибором майбутньої професії старшокласникам,а й зацікавити цим питанням учнів середніх та молодших класів.

Сьогодні відбулося підведення підсумків другого етапу профорієнтаційного  конкурсу“Твоє майбутнє – в твоїх руках”. Роботи оцінювало компетентне жюрі під головуванням директора Київського обласного центру зайнятості Дениса Дермостука.

Роботи школярів, як і їхні мрії – дуже різноманітні. Діти мріють бути лікарями та актрисами, бібліотекарями, будівельниками, садівниками, вихователями, космонавтами, міліціонерами, трактористами, а також кухарями, перукарями, електрогазозварниками, учителями та художниками.

Були визначені переможці та призери,які отримають грамоти та цінніподарунки.

Найкращітворчіроботибудутьпрезентованінавиставціучнівськихробіттарозміщенінавеб-ресурсах.