20 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр » Новини

Співпраця служби зайнятості з об'єднаними територіальними громадами
 
12.01.2018 версія для друку
Співпраця служби зайнятості з об'єднаними територіальними громадами

                                                                    Співпраця служби зайнятості з об’єднаними територіальними громадами

З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби жителів об’єднаних територіальних громад, директор та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Переяслав – Хмельницького міськрайонного  центру зайнятості завітали в село Дівички .

Під час зустрічі з сільським головою Дівичківської сільської ради (ОТГ) Тимофієм Девко  були обговорені питання щодо можливості створення нових робочих місць, зайнятості сільського населення,  організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, професійного навчання громадян.

Директор центру зайнятоті Любов Красова наголосила, що служба зайнятості є сервісною установою, яка виконує соціальну функцію, надаючи допомогу людям і завжди відкрита до співпраці. На сьогодні служба зайнятості пропонує широкий спектр послуг щодо підбору персоналу, запроваджуються нові механізми самопрезентації як роботодавців, так і шукачів роботи в режимі он-лайн – це використання відеорезюме, презентацій роботодавців.

В ході зустрічі була підписана Угода про співпрацю та узгоджено графік відвідування фахівцями Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості Дівичківської сільської ради (ОТГ) на 2018 рік.