20 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр » Новини

Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО
 
09.08.2017 версія для друку
Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО

Задля інформування  демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО про послуги державної служби зайнятості, визначення шляхів їх професійної адаптації до потреб ринку праці та надання всебічної інформації про соціальні гарантії та можливості у різних сферах життєдіяльності фахівці Славутицького міського центру зайнятості спільно з соціально-психологічним центром провели інформаційний семінар для даної категорії громадян.

Під час зустрічі учасників поінформували про послуги державної служби зайнятості щодо професійного навчання, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру, складання резюме, а також безкоштовного навчання англійській мові завдяки проекту «Лінгва Скілз».

Представник соціально-психологічного центру надав інформацію щодо можливості отримання «Соціальної картки учасника АТО» та послуг, які надаються громадською спілкою «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО «Українці-Разом!».