20 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги роботодавцям » Результати співпраці з роботодавцем

Кращий захист від безробіття - правильно обрана професія!
 
10.08.2017  |  Києво-Святошинський РЦЗ версія для друку
Кращий захист від безробіття - правильно обрана професія!

В сучасних умовах ринку праці, в такі складні часи для нашої держави, районні центри зайнятості приділяють значну увагу адресному підходу до потреб кожного роботодавця і роблять все можливе аби допомогти в оперативному підборі необхідних кадрів та задоволенні гострої потреби в професіоналах шляхом надання комплексу різноманітних послуг. Найбільш ефективною формою роботи з підбору персоналу є міні–ярмарки вакансій.

В Києво-Святошинському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю першого заступника Києво-Святошинського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України у Київській області Людмили Євтушенко.

Вона ознайомила присутніх з актуальними вакансіями, надала розширену інформацію про посадові обов’язки, умови праці, графік роботи, рівень заробітної плати, відповіла на всі запитання учасників заходу.

Також Людмила Миколаївна провела індивідуальні співбесіди із кандидатами на робочі місця. В результаті - направлено на працевлаштування 4 особи.