18 грудня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Вибираємо професію разом
 
12.10.2017 версія для друку
Вибираємо професію разом

Вибір професії - складний і відповідаль­ний крок у житті людини. Зробити пра­вильний вибір - значить знайти своє місце в житті. Адже незадоволеність набутою професією породжує низьку продуктивність, незатребуваність на ринку праці, конфлікти, особистісні проблеми. Тому,  11 жовтня 2017 року до Славутицького міського центру зайнятості завітали майбутні випускники, учні 11 класу загальноосвітньої школи №1 м. Славутич на профорієнтаційний захід  «Крок у професійне майбутнє».

Школярів проінформовано про світ професій, вакансії, що користуються попитом та станом ринку праці. Учасники заходу отримали інформаційно - роздатковий матеріал щодо надання соціальних послуг службою зайнятості та професійної орієнтації.

Сподіваємось, що учні зрозуміли всю важливість та сформувати реальний погляд на вибір професії з урахуванням власних бажань і можливостей та потреб економіки країни.

Школярів запросили на Ярмарок професій, який відбудеться 27.10.2017р. у приміщенні Центру професійного розвитку