18 грудня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр » Новини

Розпочались ярмарки вакансій для укомплектування кадрами ПП "Обухіввторресурси"
 
12.09.2017 версія для друку
Розпочались ярмарки вакансій для укомплектування кадрами ПП "Обухіввторресурси"

До Київської обласної служби зайнятості за допомогою в укомплектуванні кадрами звернулось ПП «Обухіввторресурси». Перший міні-ярмарок відбувся в Богуславському районному центрі зайнятості. Захід відвідали 25 осіб.

Представник роботодавця ознайомила присутніх з вакантними посадами на підприємстві, такими, як бухгалтер, менеджер з логістики, менеджер з постачання, головний енергетик, менеджер із збуту, касир торговельного залу, кухар, комірник, слюсар з механоскладальних робіт, електромонтер, електрогазозварник, оператор лінії виробництва гофротари, оператор лінії виробництва паливних брикетів, сортувальники та пресувальники сировини, водії, водій навантажувача, тракторист, слюсар з ремонту автомобілів.

Роботодавець гарантує працівникам офіційне працевлаштування на підприємстві, що активно розвивається, стабільну заробітну плату. Для іногородніх можлива робота вахтовим методом, можливість забезпечення місцем в гуртожитку.

Під час ярмарку представник роботодавця і громадяни, які шукають роботу, мали змогу безпосередньо поспілкуватись один з одним і вирішити питання працевлаштування та підбору кадрів.