12 грудня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Юні мешканці Боярки "працювали" у Місті Професій
 
12.09.2017 версія для друку
Юні мешканці Боярки "працювали" у Місті Професій

В рамках міжнародного проекту "Місто Професій" в м. Боярка відбувся профорієнтаційний захід для дітей та молоді Києво-Святошинського району. Діти на вході до імпровізованого містечка отримали паспорт та мали можливість влаштуватись на роботу, опанувавши понад сто професій. Сумлінні та старанні юні «працівники» отримали заробітну плату за виконану роботу, витратити яку вони мали змогу в крамниці солодощів та подарунків. Вік учасників від 2 до 17 років.

До проведення даного заходу долучився і Києво-Святошинський районний центр зайнятості. Так, за допомогою мобільного центру професійної орієнтації населення, учасники заходу мали змогу ознайомиться з актуальними професіями на ринку праці, пройти профорієнтаційне тестування, отримати інформацію щодо послуг центру зайнятості. Усе відбувалося у формі гри, тому діти залишилися задоволеними та впевненими у виборі своєї майбутньої професії. Профорієнтаційна спрямованість заходу у ігровій формі надала можливість отримати максимальний ефект задля розуміння дітьми значущості тієї чи іншої професії та важливості здійснення свідомого вибору майбутньої професійної діяльності.