25 листопада 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр » Новини

Професіографічна екскурсія
 
13.09.2017 версія для друку
Професіографічна екскурсія

Таращанським районним центром зайнятості організована професіографічна екскурсія  на підприємство ТОВ "Маревен ФУД Україна", яке розташоване у м. Біла Церква для  13 безробітних та 20 зайнятих громадян.

Директор департаменту управління персоналом Тетяна Жидецька ознайомила гостей із історією та діяльністю підприємства, актуальними вакансіями, поінформувала присутніх про вимоги до претендентів на вільні робочі місця.
Для учасників  організовано цікаву пізнавальну екскурсію безпосередньо на виробництво, де вони ознайомилися із процесом роботи, їдальнею, де будуть безкоштовно харчуватися, службовими приміщеннями загального користування.

Провідний фахівець з питань зайнятості Валентина Сухомлин доповнила виступ Тетяни Миколаївни і розповіла, що в результаті  співпраці Таращанського РЦЗ та ТОВ "Маревен Фуд Україна" безробітні, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, мають змогу в найближчий час працевлаштуватись на даному підприємстві  на такі вакансії, як: вантажники, укладальники-пакувальники, оператори виробничої лінії та надала інформацію про умови та організацію професійного навчання безпосередньо на виробництві шляхом стажування, індивідуального навчання працівників.

Сподіваємося, що результатом екскурсї буде працевлаштування таращанців на роботу з гідною заробітною платою та гарними умовами праці.