14 грудня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

Види послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям
 
КОЦЗ версія для друку
Види послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям

1. Інформування про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці.

2. Надання допомоги в укомплектуванні підприємств персоналом, необхідними працівниками, у тому числі з використанням психодіагностичних методик.

3. Інформування роботодавців відповідно до профілю підприємств про професійно-кваліфікаційний склад осіб, які зареєстровані в ЦЗ, в тому числі про осіб, які шукають роботу і мають унікальні (рідкісні) професії, спеціальності або особисті якості.

4. Стимулювання діяльності роботодавців, спрямованої на створення нових робочих місць та працевлаштування безробітних шляхом компенсації їм єдиного соціального внеску.

5. Компенсація витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та на перепідготовку і підвищення кваліфікації таких осіб.

6. Професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців для конкретних робочих місць як у навчальних закладах, так і без­посередньо на виробництві.

7. Задоволення потреб у тимчасових працівниках для виконання певних видів робіт.

8. Здійснення комплексу спеціальних заходів у разі запланованого вивільнення працівників (проведення виїзних семінарів безпосередньо на підприємстві та надання індивідуальних консультацій особам, які підлягають вивільненню, підбір їм підходящої роботи на інших підприємствах).

9. Консультування щодо виконання певних норм законодавства про працю і зайнятість, державне соціальне страхування на випадок безробіття, у тому числі з питань вивільнення працівників, працевлаштування громадян, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, з питань використання праці іноземців тощо.

10. Проведення семінарів з керівниками підприємств та представниками кадрових служб для інформування про їхні права, обов'язки, відповідальність у сферах праці та зайнятості, визначення спільних дій з метою прискорення працевлаштування шукачів роботи.

11. Сприяння у проведенні роботодавцями співбесід із кандидатами на робочі місця та організація зустрічей з шукачами роботи, у тому числі у центрах зайнятості.

12. Інформування роботодавців про витрати службою зайнятості коштів страхового Фонду на випадок безробіття.

13. Допомога в оперативному підборі необхідних кадрів шляхом проведення ярмарок та міні-ярмарок вакансій.

14. Допомога у складанні оголошень про вакансії.

15. Консультації щодо використання праці іноземців.

16. Консультування щодо надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

17. Надання допомоги по частковому безробіттю.

Послуги надаються державною службою зайнятості безкоштовно.

Консультацію щодо надання послуг Ви можете отримати

в будь-якому центрі зайнятості