14 грудня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги роботодавцям » Результати співпраці з роботодавцем

Cемінар для роботодавців у Центрі розвитку підприємництва
 
30.11.2017 версія для друку
Cемінар для роботодавців у Центрі розвитку підприємництва

29 листопада 2017 року в Центрі розвитку підприємництва на базі Києво-Святошинського районного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Дотримання законодавства про працю, зайнятість населення та питання щодо соціального захисту прав осіб з інвалідністю».

Семінар провів Анатолій Сімаков  - Голова комітету Громадської ради з питань громадського контролю за формуванням і реалізацією державної політики у сферах соціального захисту осіб з інвалідністю, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших осіб (сімей), які перебувають у складних життєвих обставинах.

Головна мета  заходу - ознайомлення роботодавців з особливостями законодавства про працю, прийом на роботу, надання соцпакету, порядок та тонкості звільнення осіб.

Велику увагу лектор приділив питанням щодо перевірок на підприємствах, порядок її проходження, які права та обов’язки мають перевіряючи та роботодавці, відповідальність перевіряючих; процесуальні документи, які складаються в ході перевірки інспекторами, які документи потрібно надати  роботодавцю.

Семінар пройшов жваво, у формі дискусії, оскільки дана тема на сьогодні є актуальною для багатьох роботодавців.

Учасники заходу подякували за організований захід, а також висловили надію, що їх і надалі будуть запрошувати на семінари такого рівня, де роботодавці зможуть відкрити для себе багато нового та цікавого для практичного використання в своїй повсякденній роботі.