14 грудня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр » Новини

Круглий стіл у Вишгородському центрі зайнятоті
 
05.12.2017 версія для друку
Круглий стіл у Вишгородському центрі зайнятоті

05 грудня 2017 року у приміщенні Вишгородського районного центру зайнятості відбулося засідання «Круглого столу» на тему: «Реалії життя та вирішення проблем осіб з особливими потребами». В ньому взяли участь соціальні партнери, роботодавці та інваліди, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Ведуча «Круглого столу» – в.о. директора Вишгородського РЦЗ Оксана Чуйко, розповідаючи про роботу з особами, які потребують особливої уваги, закцентувала на тому, що для сприяння їхнього працевлаштування центром зайнятості здійснюється комплексна система заходів, спрямована на підвищення конкурентоспроможності осіб з інвалідністю на ринку праці.

Створено належні умови для надання соціальних послуг особам з інвалідністю. З метою забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до приміщення центру зайнятості, встановлено пандус, для осіб з вадами зору розміщено стенди зі шрифтом Брайля. Також створено інформаційний куток, де особи з обмеженими можливостями можуть ознайомитися з нормативно-правовими документами регулювання соціального захисту інвалідів, інформацією про підприємства, що мають робочі місця для осіб з інвалідністю, з навчальними закладами, що здійснюють професійне навчання цієї категорії населення, з переліком професій та спеціальностей, за якими можуть навчатись названі особи.

Станом на 01.12.2017 року на обліку у Вишгородському РЦЗ перебувають 20 осіб з особливими потребами.

Начальник відділу надання соціальних послуг Рксана Шедько та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Куляєва поінформували учасників заходу про послуги служби зайнятості для осіб з особливими потребами: працевлаштування на додаткові робочі місця з наданням права на компенсацію єдиного соціального внеску, розширення можливостей для підвищення конкурентоспроможності громадян старших 45 років, право осіб на професійне навчання.

Перший заступник Вишгородського об'єднаного управління ПФУ Київської області Наталія Кудрінська докладно роз’яснила про реформування пенсійної системи в частині призначення пенсій інвалідам.

Юрист Вишгородського бюро правової допомоги Святослав Морозов та адвокат ВГО «Молода країна» Наталія Руденко відповіли на всі питання безробітних та надали вичерпну юридичну допомогу.

Такі заходи позитивно впливають на життя людей, адже вони об’єднують зусилля тих організацій, які можуть допомогти особам з особливими потребами і лише спільною плідною працею можна подолати проблеми інвалідів