14 грудня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр » Новини

День відкритих дверей Тетіївського РЦЗ
 
07.12.2017 версія для друку
День відкритих дверей Тетіївського РЦЗ

6 грудня 2017 року Тетіївським районним  центром зайнятості проведено День відкритих дверей центру зайнятості , присвячений до дня інвалідів ,на тему : «Право осіб з інвалідністю на гідну працю», на який завітали більш ніж  10о безробітних, в т.ч. особи з інвалідністю .

Традиційно  відкрила захід директор центру зайнятості Валентина Криворученко.,  «Інвалід» не означає «непрацездатний», увага держави, служби зайнятості, інших соціальних служб направлена  до проблем інвалідів, захист їхньої гідності, прав і благополуччя, а  милосердя, толерантність  кожного з нас допоможуть спростити життя людей з особливими можливостями»,- наголосила вона.

Присутні з цікавістю слухали виступи соціальних партнерів ,які були запрошені на даний західсаме : заступник начальника відділу Тетіївського бюро правової допомогиШемітько М.О. ознайомила безробітних з послугами,що надає бюро правової допомоги, Шосталь О.О. – начальник відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсій проінформувала щодо умов призначення пенсій по інвалідності та розміри  пенсій по інвалідності, Гурковська Л.О.- начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення розповіла про можливості санітарно-курортного лікування осіб з інвадністю,лікар-кардіолог Тетіївської ЦРЛ -Ремезова Н.А. надала розширену інформацію щодо профілактики різних видів захворювань та здоровий спосіб життя.

Багатько Н.І.,заступник начальника відділу надання соціальних послуг центру зайнятості   проінформувала  безробітних  про актуальні вакансії ,   про  завдання , цілі ,  послуги  та результати роботи служби зайнятості за 11  місяців 2017 року, розповіла присутнім  про  громадські та тимчасові роботи, про профорієнтаційні послуги  та послуги з професійного навчання.

В кінці заходу 10 безробітним видано направлення на працевлаштування.