14 грудня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр » Новини

Відвідування ТОВ "КАРАНЬ"
 
07.12.2017 версія для друку
Відвідування ТОВ "КАРАНЬ"

        З метою активізації співпраці з роботодавцями, директором центру зайнятості Любов Красовою разом з провідним фахівцем з питань зайнятості  відділу взаємодії з роботодавцями Тетяною Бойко, 07.12.2017 року з робочим візитом відвідали  ТОВ «Карань».

           Під час відвідування директор ТОВ «Карань»  Ірина Присіч ознайомила фахівців Переяслав – Хмельницького міськрайонного центру зайнятості з діяльністю свого товариства, переліком професій та спеціальностей, які необхідні у виробничій діяльності. Зі свого боку, директор центру зайнятості ознайомила з локальним ринком праці,   професійно-кваліфікаційним складом безробітних, які перебувають на обліку в СЗ та презентувала  послуги служби зайнятості. В результаті проведеної зустрічі керівники домовилися про подальшу тісну співпрацю щодо інформування служби зайнятості про наявність актуальних вакансій.  

          Співпраця центру зайнятості з роботодавцями є визначальною задля забезпечення працевлаштування незайнятого населення і якісного охоплення послугами усіх учасників на ринку праці.