14 грудня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню » Вибір професії

Проведено тренінгове заняття з молоддю
 
07.12.2017 версія для друку
Проведено тренінгове заняття з молоддю

Славутицького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо проведення тренінгів та семінарів для молоді,  які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Так, 6 грудня в приміщенні центру зайнятості, фахівцями центру було проведено тренінгове заняття з молоддю. Тема заняття : «Бути професійним, креативним та самореалізованимце сучасно!».

В ході заняття, молоді було запропонована інтерактивна гра - «Зустріч з роботодавцем». Під час гри молоді особи змогли презентувати свій професіоналізм, особисті якості та креативність. Також кожен не тільки себе презентував, а й висловлював  певні побажання щодо соціального захисту, перспектив професійного росту на новому робочому місті.

Приємно відмітити, що під час спілкування  молодь була активною, відвертою. В результаті чого поповнили свої знання не тільки, як складати резюме, а і як вдало себе презентувати.

В кінці тренінгу всі учасники обмінялися враженнями про проведений захід, та відмітили рівень його проведення.  Деякі молоді особи навіть виявили бажання співпрацювати з фахівцями центру соціальних служб в якості волотнерів та співорганізаторів заходів для молоді.