22 сiчня 2018
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню

Професії майбутнього

Світові тенденції, що змінюють світ праці вже сьогодні

Стрімкий розвиток техніки і технологій на початку ХХІ сторіччя, так званий технологічний прорив, зумовлює суттєві зміни в організації виробництва товарів, надання послуг, появу нових сфер діяльності та трансформація існуючих, а також зміну економічних відносин і оформлення нових ринків »

Нові професії у сфері екології та збалансованого природокористування

Зростання шкідливих викидів в атмосферу ставлять проблеми екології на одне з перших місць в майбутньому глобальному світі. Передбачається, що в подальшому все більше місце займатимуть проблеми збереження навколишнього середовища »

Професії майбутнього для аграрного сектору

Сьогодні сільськогосподарські професії помилково мало користуються популярністю, але в подальшому їх престиж буде зростати. Новітні технології дозволять ефективно обробляти сільськогосподарські угіддя, людям будуть допомагати роботи, автоматизовані системи та безпілотне обладнання »

Майбутнє міст в руках професіоналів-урбаністів

Земля швидко стає планетою міст, а не сіл. За інформацією ООН, в 2009 році число городян перевищило число сільських жителів. З урахуванням таких тенденцій найближчим часом з'являться або вже з'явились нові затребувані професії »

Знайомтеся: фахівці з альтернативних валют та інвестицій

Вже сьогодні поруч зі звичними нам грошима в світі використовується криптовалюта. У прогнозованому майбутньому найбільш цінною валютою може бути "одиниця часу" »

Професії майбутнього у галузі охорони здоров'я

Нові технології активно впроваджуються в сферу медицини. Досягнення генної інженерії, молекулярної біології, нано- і біотехнологій, робототехніки використовуються для раннього діагностування захворювань, лікування, створення органів і штучних, електронних імплантатів, протезування »

Штучний інтелект, мехатроніка і професії майбутнього

Робототехніка (від "робот" і "техніка"; англ. robotics) ? прикладна наука, що займається розробкою автоматизованих технічних систем (роботів). Орієнтована на створення роботів і робототехнічних систем »

Це необхідно, щоб бути успішним у майбутньому!

Для того, щоб бути успішним у професійній діяльності, необхідно:
вірно визначити професію, напрям своєї зайнятості, бути професіоналом своєї справи, фінансово грамотною особистістю »

ПРОФЕСІЯ МАЙБУТНЬОГО: до майбутнього через сучасність


Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »