19 серпня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню

Вибір професії

ПРОБЛЕМИ, ПОВ'ЯЗАНІ З ВИБОРОМ ПРОФЕСІЇ ДОПОМОЖЕ ВИРІШИТИ СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

ШАНОВНІ ЮНАКИ ТА ДІВЧАТА!Звертайтесь до центрів зайнятості області і ми допоможемо вам вирішити проблеми, пов'язані з вибором професії:
1. Оцінка професійної придатності до тих чи інших професій;
2. Оцінка професійних нахилів до тих чи інших професій; »

Професії майбутнього - ким бути?
17.08.2017

Фахівці Обухівського МРЦЗ 16 серпня 2017 року провели профорієнтаційний захід "Професії майбутнього" з використанням мобільного центру професійної орієнтації для 163 школярів, які відпочивають у дитячому оздоровчому центрі "Дніпро" (смт. Козин Обухівського району). В цю зміну в таборі відпочивають більше як 300 дітей, з них майже 100 - це діти, які проживають на території проведення АТО. »

Сучасний підхід до вибору професії
24.07.2017

За статистикою щорічно ґрунтовне тестування у центрах зайнятості Київщини проходять понад 7 тисяч майбутніх випускників. Левову долю з них складають ті, що підходять до вибору професії серйозно. Та все частіше звертаються школярі, що належать до категорії невпевнених »

День відкритих дверей
19.06.2017

Профорієнтаційна робота служби зайнятості для школярів проводиться навіть під час літніх канікул. Так у Ставищенському районному центрі зайнятості для учнів загальноосвітніх шкіл проведено День відкритих дверей. »

Пізнавальні екскурсії для школярів
07.06.2017

За узгодженням дирекції Бородянської ЗОШ I-III ступенів №2 фахівці центру зайнятості провели екскурсію для учнів 7-х класів, які відпочивають у таборі за участю директора Бородянського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ірини Мельниченко. »

Урок реального трудового життя для школярів
23.05.2017

З метою активізації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю на протязі травня 2017 року провідним фахівцем з питань зайнятості Вишгородського районного центру зайнятості Мариною Семидою були проведені "Уроки реального трудового життя" з учнями 9-11-х класів загальноосвітніх закладів. Урок мав на меті ознайомлення школярів зі світом професій, мотивації їх до вибору актуальних та сучасних професій, затребуваних на ринку праці району. Учням було запропоновано визначити професії, які користуються та не користуються підвищеним попитом на ринку праці району та зробити висновки щодо власних уявлень про ринок праці. »

Ярмарок вакансій за участі професійно-технічного навчального закладу та роботодавців
16.05.2017

Переяслав-Хмельницький центром зайнятості проведено ярмарок вакансій за участі учнів Державного професійно-технічного навчального закладу "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти" та роботодавців, які на сьогодні мають потребу у робітничих професіях. »

День відкритих дверей Фастівського центру зайнятості
15.05.2017

Фахівці Фастівського міськрайонного центру зайнятості проводять різноманітні профорієнтаційні заходи. Так нещодавно відбувся "День відкритих дверей центру зайнятості" для учнів загальноосвітніх шкіл. »

Профорієнтаційний урок
11.05.2017

Працівники Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості з метою підвищення фінансової та економічної грамотності молодого покоління провели для учнів випускних класів Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 "Урок реального життя", організувавши для них навчальну екскурсію до Переяслав-Хмельницького відділення ПАТ КБ "ПриватБанк. »

Ярмарок професій для учнівської молоді Києво-Святошинського району
05.05.2017

Вишнівська загальноосвітня школа № 4 гостинно зустрічала учнівську молодь випускних класів, їх батьків та вчителів на організованому Києво-Святошинським районним центром зайнятості Ярмарку професій. »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »