18 грудня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню

Світ професій

ОБЛІКОВЕЦЬ З РЕЄСТРАЦІЇ БУХГАЛТЕРСЬКИХ ДАНИХ

Обліковець - працівник, який займається реєстрацією господарських даних, забезпечує оптимальну економічну діяльність господарства через здійснення суворого обліку. Обліковці з реєстрації бухгалтерських даних - це професіонали, без яких в сучасних умовах не може функціонувати жоден фінансовий організм »

МАНІКЮРНИК

Сьогодні манікюр завоював широкі маси, перетворившись на складну багатоступеневу систему догляду за руками, в якій є свої технології, лікувально-відновлювальні методики, масажні та творчі напрями »

КУХАР

Кухар це фахівець з приготування їжі. Хорошого кухаря іноді називають чарівником, адже він може з найзвичайніших продуктів приготувати справжній шедевр, який доставить радість і насолоду людям »

КРАВЕЦЬ

Професія кравця - це втілення краси та сучасного художнього стилю. Кравець може допомогти обрати власний стиль одягу та модель. У процесі виготовлення одягу кравець використовує різні види робіт: ручні, машинні та волого-теплові »

ЗАКРІЙНИК

Закрійник займається розкроєм матеріалів для пошиття одягу, взуття та інших виробів з тканини. Саме закрійник першим спілкується із замовником, виявляє його потреби, дає рекомендації з вибору тканини і фасону виробу »

ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК

Зварювання металів - один із провідних технологічних процесів в металообробці та будівництві. Металеві конструкції - важливі елементи промислових, громадських, житлових, мостових, гідротехнічних, енергетичних та інших споруд. Як правило, кожна конструкція складається із великої кількості окремих деталей, які повинні бути надійно скріпленими »

ВОДІЙ НАВАНТАЖУВАЧА

Основним призначенням професії оператора вилочного навантажувача (і спеціалізації - водій автонавантажувача, електронавантажувача та тракторного навантажувача) є вантажно-розвантажувальні роботи, очищення від снігу та бруду доріг і тротуарів, буріння свердловин та інші роботи такого роду »

БУХГАЛТЕР

Кваліфікований бухгалтер, розбирається у всіх питаннях обліку та податкової політики безцінний працівник і всіма шанована особа на підприємстві. Однак, і відповідальність висока. Бухгалтер відповідає за будь-яку помилку в розрахунках »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »