26 вересня 2017
На головну Державна служба зайнятості Що нового? Карта сайту Робота в Україні Відгук про роботу Центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги роботодавцям

Результати співпраці з роботодавцем

Презентація ПАТ "Київхліб"
25.09.2017

У Києво-Святошинському центрі зайнятості відбулася презентація Публічного акціонерного товариства "Київхліб". »

Ярмарок вакансій - зручна та ефективна форма спілкування роботодавців і шукачів роботи
21.09.2017

Спеціалісти Баришівського районного центру зайнятості провели Ярмарок вакансій, в якому взяли участь представники роботодавців району, м. Києва та 74 безробітних. »

ДП ПАТ "Київхліб" запрошує на роботу
20.09.2017

На замовлення роботодавця - ДП ПАТ "Київхліб" - у приміщенні Вишгородського районного центру зайнятості проведено міні - ярмарок вакансій. »

Міні-ярмарок вакансій у Бородянському районному центрі зайнятості
15.09.2017

У приміщенні Бородянського районного центру зайнятості пройшов міні-ярмарок вакансій за участі ТОВ "Ремсільгоспбуд" та ТОВ "Овочева скарбниця" смт. Бородянка для безробітних та шукачів роботи. »

Семінар для провідних роботодавців Київщини
14.09.2017

Сьогодні у залі засідань Київського обласного центру зайнятості з ініцівативи Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України проведено семінар для провідних роботодавців з Вишгородського, Броварського, Києво-Святошинського районів та м. Ірпінь стосовно дотримання чинного законодавства України про працю та соціального захисту прав осіб з інвалідністю, щодо проведення перевірок роботодавців посадовими особами Держпраці, підвищення рівня компетенції учасників заходу у зазначених питаннях та напрацювання дієвих пропозицій для єфективного впровадження реформ в сфері дотримання законодавства про працю. »

Робоча зустріч з роботодавцем у Баришівському районному центрі зайнятості
13.09.2017

У Баришівському районному центрі зайнятості відбулася робоча зустріч директора центру із представником роботодавця ПАТ "Київхліб" провідним фахівцем Управління з підбору та адаптації персоналу. »

Підберемо кадри разом
13.09.2017

У Тетіївському районному центрі зайнятості на замовлення ПП "Обухівміськторресурси" проведено міні-ярмарок вакансій. »

ТОВ "Завод Ореол - 1" запрошує на роботу технологів з виробництва руберойду
05.09.2017

Директором Васильківського МРЦЗ Оленою Миколайчук спільно з фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями відвідано ТОВ "Завод Ореол - 1". »

Започатковуємо співпрацю
04.09.2017

У приміщенні Славутицького міського центру зайнятості на замовлення роботодавця ТОВ "БІОКАРТ-АГРО" (Чернігівський р-н. с. .Ведильці) відбувся міні-ярмарок. »

Міні-ярмарок вакансій у Баришівському районному центрі зайнятості
29.08.2017

У Баришівському районному центрі зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій за участю представників ТОВ "Метало Гальва Україна" та ТОВ "Торговий дім "Річмен". »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »