25 листопада 2017
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук



banertrud.gif


ЗМІНИ ЖИТТЯ НА КРАЩЕ
29.08.2017

Давно мрієш здобути більш сучасну та затребувану на ринку праці професію або не вистачає знань і потрібні курси навчання? Ми допоможемо втілити у життя твої сподівання через участь у спільній програмі між Луганською обласною службою зайнятості та Датською Радою у справах Біженців щодо надання індивідуальних грантів на проходження курсів кваліфікованої професійної освіти для мешканців Луганської області, у т.ч. для внутрішньо переміщених осіб. Індивідуальні гранти на навчання надаються на конкурсній основі у розмірі до 200 $.

Грантовий конкурс стартує з 01.09.2017 та передбачає проведення спеціалістами базових центрів зайнятості психодіагностичного обстеження всіх бажаючих для більш ефективного спрямування у виборі курсів навчання і надання допомоги у складанні заявки на отримання гранту.

За більш детальнішою інформацією звертайтеся до найближчого центру зайнятості.

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

 


Новини
Правові відносини на ринку праці
24.11.2017
23 листопада на семінарі "Легальна зайнятість" учасники отримали інформацію про правові відносини на рику праці та можливість отримання безоплатної правової допомоги »
Навчання у Луганському ЦПТО
24.11.2017
24 листопада у Консалтинговому центрі Сєвєродонецького міського центру зайнятості проведено презентацію Луганського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості »
Служба зайнятості на допомогу роботодавцям
24.11.2017
У Станично-Луганському районному центрі зайнятості 22 листопада відбувся семінар з керівниками підприємств району на тему: "Зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у працевлаштуванні, а також механізм стимулювання створення робочих місць для окремих категорій громадян" »
Профінформаційна зустріч "Робітнича професія - гарантія працевлаштування" з випускниками Осинівської ЗОШ №2 І-ІІ ступенів
23.11.2017
22 листопада в рамках проведення виїзної акції з використанням мобільного центру зайнятості "Ми працюємо, щоб працювали Ви!" фахівець Новопсковського районного центру зайнятості відвідав Осинівську ЗОШ №2 І-ІІ ступенів з метою проведення профінформаційної зустрічі з випускниками "Робітнича професія - гарантія працевлаштування" »
Вибір професії
Профорієнтаційний квест "Зустріч з професією"
13.11.2017
9 листопада фахівці Новопсковського районного центру зайнятості запропонували учням 9,10 та 11 класів Риб'янцівської ЗОШ спробувати свої сили у профорієнтаційному квесті "Зустріч з професією". Заявку на участь у заході подали три команди: "Енштейни", "КУС" та "Маршали 2К-17" »
Корисно шукачам роботи
Послуги служби зайнятості
31.10.2017
Відповідно до законодавства кожен громадянин має право звернутися до Державної служби зайнятості та отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію та сприяння у пошуку роботи »
Результати співпраці
Служба зайнятості - роботодавцям
25.10.2017
Велика кількість підприємств, установ та організацій отримують широкий спектр соціальних послуг, що надає Станично-Луганський районний центр зайнятості роботодавцям »
Реалізація гендерної політики
Розвиток ґендерної політики на Луганщині
03.10.2017
Координатором розвитку ґендерної політики на регіональному рівні на Луганщині є Департамент соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації. Ґендерна рівність - це не просто захист прав жінок, як прийнято вважати подекуди в суспільстві. Це цілий спектр питань щодо рівності та ґендерного балансу в економічному, політичному, громадському житті, у трудових відносинах та інших сферах »
Ми на FACEBOOK!
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Урядова телефонна "гаряча лінія"
АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ
23.11.2017
16.11.2017
09.11.2017
АНОНС ПОДІЙ
21.11.2017
17.11.2017
ПОРТАЛ НОВОГО ПОКОЛІННЯ "ТРУД"
Новий інтерактивний Інтернет-портал "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Що на Вашу думку має найбільший вплив при працевлаштуванні?
наявність актуальної на ринку праці професії
вміла самопрезентація
активність самого пошукача роботи
престижний диплом
досвід роботи
особисті контакти з роботодавцем
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати