19 жовтня 2017
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


ЗМІНИ ЖИТТЯ НА КРАЩЕ
29.08.2017

Давно мрієш здобути більш сучасну та затребувану на ринку праці професію або не вистачає знань і потрібні курси навчання? Ми допоможемо втілити у життя твої сподівання через участь у спільній програмі між Луганською обласною службою зайнятості та Датською Радою у справах Біженців щодо надання індивідуальних грантів на проходження курсів кваліфікованої професійної освіти для мешканців Луганської області, у т.ч. для внутрішньо переміщених осіб. Індивідуальні гранти на навчання надаються на конкурсній основі у розмірі до 200 $.

Грантовий конкурс стартує з 01.09.2017 та передбачає проведення спеціалістами базових центрів зайнятості психодіагностичного обстеження всіх бажаючих для більш ефективного спрямування у виборі курсів навчання і надання допомоги у складанні заявки на отримання гранту.

За більш детальнішою інформацією звертайтеся до найближчого центру зайнятості.

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

 


Новини
Співпраця з центром компетенції ProZorro
19.10.2017
25 жовтня о 10:00 у Консалтинговому центрі Сєвєродонецького міського центру зайнятості для замовників та учасників системи державних закупівель відбудеться безкоштовний тренінг на тему: "Продаж державі" »
Захисти Вітчизну
19.10.2017
18 жовтня у Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбувся профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України, в якому взяло участь 20 безробітних »
Власна справа
19.10.2017
18 жовтня на базі Попаснянського районного центру зайнятості пройшов семінар для безробітних (в тому числі внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих учасників АТО) "Як розпочати свій бізнес?" »
Знайомство з професією
19.10.2017
Фахівці Старобільського районного центру зайнятості завітали до учнів Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ст №4 та провели квест-гру »
Вибір професії
Дитяча праця
04.10.2017
Спеціалісти Кремінського районного центру зайнятості з метою підвищення рівня інформування молоді з питань запобігання торгівлі дітьми та експлуатації дитячої праці в жовтні 2017 року зустрілись із учнями Кремінської обласної загальноосвітньої санаторної школи - інтернат І-ІІІ ступенів та Кремінської обласної загальноосвітньої спеціальної школи - інтернат »
Корисно шукачам роботи
На роботу після великої перерви
19.09.2017
Мабуть кожній людині доводилося з будь-якої причини і на якийсь термін залишити роботу. В житті всяке буває. Але настає час, коли можна і потрібно повертатися на роботу або шукати нову. Як це зробити »
Результати співпраці
Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції
19.10.2017
Враховуючи складну суспільно-політичну та економічну ситуацію в Україні, з метою забезпечення адаптації та соціальної інтеграції учасників антитерористичної операції 18 жовтня у Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбувся "Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО", в якому взяло участь 18 осіб »
Реалізація гендерної політики
Розвиток ґендерної політики на Луганщині
03.10.2017
Координатором розвитку ґендерної політики на регіональному рівні на Луганщині є Департамент соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації. Ґендерна рівність - це не просто захист прав жінок, як прийнято вважати подекуди в суспільстві. Це цілий спектр питань щодо рівності та ґендерного балансу в економічному, політичному, громадському житті, у трудових відносинах та інших сферах »
Ми на FACEBOOK!
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інформація для громадян, які перемістилися з АР Крим, Севастополя та східних регіонів України
Урядова телефонна "гаряча лінія"
АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ
19.10.2017
12.10.2017
05.10.2017
АНОНС ПОДІЙ
13.10.2017
06.10.2017
ПОРТАЛ НОВОГО ПОКОЛІННЯ "ТРУД"
Новий інтерактивний Інтернет-портал "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Опитування
Що на Вашу думку має найбільший вплив при працевлаштуванні?
наявність актуальної на ринку праці професії
вміла самопрезентація
активність самого пошукача роботи
престижний диплом
досвід роботи
особисті контакти з роботодавцем
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати