25 листопада 2017
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Захист прав дитини
 
12.09.2017  |  Ю.Духан, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новоайдарського РЦЗ версія для друку
Захист прав дитини

В Новоайдарському районному центрі зайнятості відбулось засідання «круглого столу» на тему: «Захист прав дитини. Використання праці неповнолітніх» за участю головних державних інспекторів відділу державного нагляду  в сфері трудових відносин головного управління Держпраці України в Луганській області О.В. Башинської та К.Ю.Полякової, представників Служби у справах дітей Новоайдарської районної адміністрації, центра сім’ї, молоді та спорту, Управління соціального захисту населення, та роботодавців району.

Відкриваючи засідання круглого столу, заступник директора Новоайдарського РЦЗ Карташова С.В. наголосила на актуальності питання надання соціальних послуг неповнолітньої молоді та ознайомила присутніх з напрямками цієї роботи, яка здійснюється спеціалістами служби зайнятості.

Головний державний інспектор управління Держпраці детально ознайомила роботодавців з питаннями охорони прав неповнолітніх, зокрема захист їх трудових прав. Надала інформацію щодо штрафних санкцій, які діють на даний час, обгрунтовано довела  переваги легального працевлаштування, застерегла від порушення при працевлаштуванні.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями нагадала учасникам заходу про можливості працевлаштування осіб, які потребують додаткових гарантій працевлаштування, за умови компенсації єдиного страхового внеску та щодо надання звіту по квоті з працевлаштування.

Заслухавши всіх виступаючих, учасники круглого столу вирішили за доцільне активізувати співпрацю кожної із сторін соціального партнерства щодо ведення повномасштабної інформаційної роботи з висвітлення законодавчих норм в частині прав і гарантій неповнолітніх громадян, їх соціально-психологічної адаптації, набуття освітніх кваліфікацій, упередження утриманських настроїв, підвищення мотивації до зайнятості, формування активної позиції у суспільному та професійному житті.