21 листопада 2017
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Акція "Випускник-2018" на Новопсковщині
 
13.09.2017  |  І.Гуляєва, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Новопсковського РЦЗ версія для друку
Акція "Випускник-2018" на Новопсковщині

Новий навчальний рік розпочався. Стартувала у новому 2017-2018 навчальному році і профорієнтаційна робота з учнівською молоддю. Протягом вересня-жовтня у 15 загальноосвітніх школах Новопсковського району пройде акція «Випускник 2018», ініціатором якої виступив Новопскоський районний центр зайнятості.

Профорієнтаційні заходи відбулися у Можняківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Білолуцькій ЗОШ І-ІІ ступенів та Білолуцькій гімназії.  

Під час акції учні 9-х та 11-х класів познайомилися із послугами, які надає служба зайнятості молоді, обговорили умови вибору майбутньої професії, проаналізували потреби сучасного ринку праці. Також дізналися про робітничі професії, за якими можливе навчання за сприянням служби зайнятості та пройшли експрес-діагностування для визначення сумісності особи з тим чи іншим професійним середовищем. Наприкінці заходу учням було продемонстровано анімаційні відеоролики профорієнтаційного спрямування, надана інформація про можливість пройти профдіагностичне тестування за міжнародною тестовою програмою «Magellano Університет» на безкоштовному профорієнтаційному порталі «Моя кар’єра». Взагалі у заходах взяли участь 87 випускників.

Дуже нелегким є шлях до професійного самовизначення молодої людини. Але фахівцям служби зайнятості дуже приємно, що сучасне молоде покоління покладається на нашу допомогу. Ми ніколи не залишаємося осторонь проблем тих, хто стоїть на порозі вибору – вибору професії.