22 листопада 2017
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Виїзні заходи - з користю для громади
 
13.09.2017  |  В.Гнилобокова, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Новопсковського РЦЗ версія для друку
Виїзні заходи - з користю для громади

12 вересня відбулася чергова виїзна акція «День підприємця» з використанням мобільного центру зайнятості. Цього разу спеціалісти Новопсковського районного центру зайнятості  відвідали с. Кам’янку та с. Новорозсош.

У центрі с. Кам’янка було людно та галасливо, у цей день проводилися громадські слухання на тему: «Обговорення ініціативи щодо добровільного об’єднання територіальних громад», тому клієнтів різних категорій  у мобільному центрі зайнятості вистачало.

Традиційно, під час виїзду відбулася зустріч керівництва центру зайнятості з головами сільських рад Плисом В.І. та Ізюмським І.В.

Основною цільовою аудиторією акції були приватні підприємці, які здійснюють діяльність на території рад. В.о. директора центру зайнятості Хворостян Н.В. акцентувала увагу на перевагах, які отримують роботодавці від співпраці з центром зайнятості. Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Гнилобокова В.І. розповіла учасникам заходу про порядок та умови надання компенсації роботодавцям у розмірі єдиного внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця та умови виплати компенсації витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування з числа внутрішньо переміщених осіб.

Мешканців с. Новорозсош та с. Кам’янка спеціалісти центру зайнятості проінформували про доступний сервіс електронної черги реєстрації громадян та наголосили, що громадяни без попереднього відвідування центру зайнятості можуть записатись на прийом для отримання консультації. У разі, якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон відвідування, а необхідно безпосередньо звернутись до фахівця центру зайнятості у зарезервований час.  Ця послуга особливо актуальна для мешканців віддалених пунктів, до яких і відносяться ці села.

До проведення заходу долучилися соціальні партнери: УСЗН Новорсковської РДА, Марківське об’єднане управління ПФУ Луганської області, Новопсковське бюро правової допомоги Старобільського місцевого центру з надання БВПД.

Спеціалісти центру зайнятості, представники органів місцевого самоврядування, щоб привернути увагу громадян до проблем неофіційного працевлаштування та виплати заробітної плати «в конвертах» взяли участь в організованому соціальними партнерами флешмобі. Тематичними плакатами «Легалізація заробітної плати – це шлях до підвищення соціальних стандартів», «Сіра» зарплата відбирає – лікарняні, відпустки, пенсії»  учасники флешмобу привертали увагу громадян та роботодавців  до легалізації трудових відносин. Фахівці центру зайнятості та  управління ПФУ сподіваються на те, що завдяки таким заходам можна достукатись до громадянської свідомості сільських жителів щодо переваг легальної зайнятості.

Загалом, у виїзній акції «День підприємця» взяли участь 18 фізичних осіб – підприємців та близько 110 осіб різних категорій сільських мешканців.