12 грудня 2017
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Послуги служби зайнятості
 
31.10.2017  |  В.Заїка, заступник начальника відділу організації працевлаштування населення Старобільського РЦЗ версія для друку
Послуги служби зайнятості

Відповідно до законодавства кожен громадянин має право звернутися до Державної служби зайнятості та отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію та сприяння у пошуку роботи.

Центр зайнятості гарантує особам, зареєстрованим як таким, що шукають роботу, безробітним, безплатне сприяння у підборі підходящої роботи і працевлаштування відповідно до професійної підготовки, освіти, включаючи професійну орієнтацію і перепідготовку. На восьмий день після надання статусу безробітного призначається допомога по безробіттю. Розмір допомоги по безробіттю визначається на підставі відомостей Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування залежно від страхового стажу. Страхуванню на випадок безробіття підлягають особи, які працюють на умовах трудового договору, цивільно-правового договору, включаючи тих, які проходять альтернативну (невійськову) службу, а також ті, які працюють неповний робочий день або неповний робочий тиждень, особи, які забезпечують себе роботою самостійно, та фізичні особи-підприємці.

Всім особам, які звертаються до центру зайнятості, надається повний комплекс соціальних послуг. Пропонується робота згідно вакансій, участь в оплачуваних громадських роботах та професійне навчання під замовлення роботодавця та для можливості ведення підприємницької діяльності, у тому числі з виплатою допомоги по безробіттю одноразово. Безробітні беруть участь у масових заходах, які прискорюють процес працевлаштування. У центрі зайнятості постійно проводяться інформаційно – роз’яснювальні та профорієнтаційні заходи, як для безробітних, так і для роботодавців.

Ви можете отримати інформацію щодо міжнародних проектів, які реалізуються на території Луганської області з метою отримання грантів для започаткування, відновлення або розвитку підприємницької діяльності.

Звернувшись до районного центру зайнятості громадяни можуть отримати консультації та правову допомогу з питань працевлаштування або звільнення з роботи, рекомендації з питань вибору чи зміни професії, інформацію щодо послуг державної служби зайнятості, а у разі потреби – пройти професійне навчання. Усі вакансії, що подані до служби зайнятості роботодавцями, – у вільному доступі. Завітавши до центру зайнятості можна ознайомитися з інформацією про наявність вільних робочих місць не лише в нашому районі, а й інших регіонах.