12 грудня 2017
На головну Відгук про роботу центру зайнятості (анкета) Що нового Карта сайту Державна служба зайнятості
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Ярмарок вакансій забезпечить гарантії зайнятості осіб з інвалідністю
 
05.12.2017  |  І.А. Глухівська,начальник відділу взаємодії роботодавцями Марківського РЦЗ версія для друку
Ярмарок вакансій забезпечить гарантії зайнятості осіб з інвалідністю

Актуальною проблемою сьогодення є забезпечення гарантій зайнятості осіб з інвалідністю. Для цієї категорії осіб в Марківському районному центрі зайнятості на початку грудня був проведений ярмарок вакансій. Відкриваючи ярмарок, заступник директора Лідія Пальоха  зазначила, що для захисту громадян з інвалідністю, задоволенню їх потреб та допомоги в соціалізації створено немало служб і організацій. Державна служба зайнятості України відіграє важливу роль у працевлаштуванні вище зазначених осіб. Разом з органами праці і соціального захисту населення,  служба зайнятості докладає максимум зусиль щодо підвищення рівня конкурентоздатності на ринку праці осіб з інвалідністю.

Пропозиції роботодавців викликали інтерес у безробітних і в ході заходу вони активно спілкувалися з представниками кадрових служб СТОВ «Вікторія плюс»  ТОВ «Мирне плюс».

Особам з інвалідністю пропонували працевлаштуватися не тільки у роботодавців Марківщини , а також було представлено попит на робочу силу роботодавців  районів і міст  області.

Сподіваємось, що ярмарок не пройшов марно. Можливо, хтось з безробітних зможе знайти постійне місце роботи, а роботодавці - вирішити свої кадрові проблеми." - Зазначають у Марківському  районному  центрі зайнятості.